Toplam 60 Dolarlık Program Ücretsiz Oldu- TeknoDiot.com

Bugünün Ücretsiz Programı: PhotoBUZZER ve Stellar Data Recovery

Abone Ol 

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor.

teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık ücretsiz programları sunuyoruz. PhotoBUZZER ve Stellar Data Recovery toplam 60 dolar ücretli olan tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

PhotoBUZZER

Bir kez rasgele üretime tıkladığınızda , PhotoBUZZER milyonlarca farklı tarzda fotoğrafınızı düzenlemektedir.

Bugünün Ücretsiz Programı: PhotoBUZZER ve Stellar Data Recovery

İndirmek için tıklayın


Stellar Data Recovery

iPhone için Stellar Veri Kurtarma, iOS, iTunes ve iCloud yedeklemelerinden veri kurtarmak için eksiksiz bir DIY yazılımıdır. Kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü vardır ve ayrıca dosyaları iPhone’a aktarma seçeneği sunar.

Bugünün Ücretsiz Programı: PhotoBUZZER ve Stellar Data Recovery

İndirmek için tıklayın

Göz atın:   Bugünün Ücretsiz Programı: Start Menu X Pro

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu