TeknoDiot
     
     
     

Bugünün Ücretsiz Programı: EZBurner

Bugünün Ücretsiz Programı: EZBurner

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor.

teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık ücretsiz programları sunuyoruz. EZBurner 1.0.1, 40 dolar ücretli olan tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

EZBurner

EZBurner ile ses, video ve veri CD’leri, DVD ve Blu-ray diskleri yazabilirsiniz. Disk kopyalama, MP3 diskleri hazırlama, video DVD’leri ve Blu-ray disklerini kopyalama, veri CDs, DVD ve Blu-ray diskleri hazırlamaya imkân veriyor, ISO dosyalarından disk yaratabiliyor ve tekrar yazılabilir medyaları formatlayabiliyor.

Bugünün Ücretsiz Programı: EZBurner

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


İç Tasarımı Sadeliğiyle Öne Çıkan Yeni Porsche Taycan

Uğur Aydemir

LG, 2019 Üçüncü Çeyrek Finansal Sonuçlarını Açıkladı

Buğra Noyan

Yeni Apple AirPods Sızdırıldı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.