Bugünün Ücretsiz Programı: EZBurner - TeknoDiot.com

Bugünün Ücretsiz Programı: EZBurner

Abone Ol 

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor.

teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık ücretsiz programları sunuyoruz. EZBurner 1.0.1, 40 dolar ücretli olan tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

EZBurner

EZBurner ile ses, video ve veri CD’leri, DVD ve Blu-ray diskleri yazabilirsiniz. Disk kopyalama, MP3 diskleri hazırlama, video DVD’leri ve Blu-ray disklerini kopyalama, veri CDs, DVD ve Blu-ray diskleri hazırlamaya imkân veriyor, ISO dosyalarından disk yaratabiliyor ve tekrar yazılabilir medyaları formatlayabiliyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Bugünün Ücretsiz Programı: EZBurner

Göz atın:   Bugünün Ücretsiz Programı: Leawo Prof. DRM Video Converter

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu