Tiktok Takipçi Satın Al

Bu Modlarla Cyberpunk 2077 Gerçeği Sorgulamanızı Sağlayacak

Cyberpunk 2077’nin mod topluluğu, oyunun görsel sınırlarını zorlamaya devam ediyor ve Reddit’te paylaşılan bir gönderi, bir oyuncunun elde ettiği etkileyici grafiksel başarıları sergiliyor. Video, gerçek hayattan araçları oyun içine getiren birkaç mod ve ışık, dokular gibi öğeleri düzenleyen diğer modları içeriyor. Bu sahneler, beyninizi gördüklerinizi gerçek sanmaya kolayca ikna edecek düzeyde gerçekçilik sunuyor.

Bir kullanıcının “İlk başta bunun gerçek bir video olduğuna yemin ederim, ikinci klipte lanet olsun,” şeklindeki yorumu, bu grafik başarılarına olan hayranlığı yansıtıyor. Başka bir yorum ise sadece “nasıl lan” şeklinde.


Bu etkileyici video, düzenli olarak Cyberpunk, ARK ve Assassin’s Creed Mirage gibi oyunlardaki grafik videolarını paylaşan NextGen Dreams adlı bir YouTube kanalına aittir. Kanal ayrıca mod yapımcılarının 2024’te Skyrim’i nasıl şaşırtıcı gösterdiklerini de gösteriyor.

Ancak, bu görselleri kendi bilgisayarınızda gerçek zamanlı olarak görmek istiyorsanız, belli başlı donanım ve modlara ihtiyacınız var. Öncelikle, Nvidia’nın en üst düzey teklifi olan RTX 4090’a sahip olmanız gerekiyor ki bu da sizi yaklaşık 1,600 dolara mal olacak. Videoyu tanıtan YouTube açıklamasına göre, oyunun renklerini ayarlayan Nova LUT ve oyunun dokularını baştan aşağı yeniden düzenleyen Cyberpunk 2077 HD Reworked Project adlı modlara ihtiyacınız olacak. Bu özel video ayrıca NextGen Dreams tarafından yapılan özel bir Reshade modunu da kullanıyor (bu mod için bir bağlantı sağlanmamış).

Ayrıca, birkaç araç modunu da indirmeniz gerekecek. Kullanılan araç modları şunlardır:

  • Pagani Zonda Cinque Roadster
  • Lamborghini Aventador SVJ
  • 1993 Nissan 240SX (S13)
  • Porsche 911 GT3 RS
  • Porsche 918 Spyder
  • Ford Mustang RTR Spec 5

NextGen Dreams’in YouTube kanalının açıklamasında belirtildiği gibi, burada sadece RTX 4090 değil; 4090’a Intel i9-13900KS ve 64GB RAM eşlik ediyor. Yani, eğer bunu kendiniz inşa etmek istiyorsanız binlerce dolarlık bir yatırım yapmanız gerekecek. Neyse ki YouTube ücretsiz! Cyberpunk 2077’yi satın almak için Amazon, Best Buy veya GameStop’u ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu