Tiktok Takipçi Satın Al

Bose, AirPlay 2 Taşınabilir Ev Hoparlörünü Duyurdu!

Bose bugün Apple’ın AirPlay 2 protokolü ile çalışmak üzere tasarlanan yeni bir konuşmacı olan Taşınabilir Ev Hoparlörü’nün lansmanını duyurdu.

Bluetooth özellikli Taşınabilir Ev Hoparlörü, kompakt olacak şekilde tasarlanmıştır ve 360 derecelik bir ses sağlamak için alt kısmında hoparlör ağı ve üst kısmında alüminyum bir kabuk bulunan silindirik gövdeli HomePod benzeri bir tasarıma sahiptir. 7,5 inç yüksekliğinde ve 4 inç çapında.


Bose, AirPlay 2 Taşınabilir Ev Hoparlörünü Duyurdu!

Portatif Ev Hoparlörü bir tutamağa sahiptir, böylece odadan odaya taşıyabilirsiniz ve sadece 23 gram ağırlığındadır. Ayrıca 12 saatlik pil ömrüne sahip dahili bir pil vardır, böylece nereye giderseniz rahat bir şekilde götürebilme şansına sahipsiniz. IPX4 su geçirmezlik derecesine sahiptir, küçük döküntülere ve yağmur sıçramasına dayanabilir.

Bose, Taşınabilir Ev Hoparlörünün, boyutundaki diğer taşınabilir hoparlörlerden daha derin baslar verdiğini söylüyor. Bluetooth ile hareket halindeyken telefonunuzdan veya tabletinizden müzik yayını yapabilir ve evde iken AirPlay 2, Google Assistant ve Amazon Alexa kullanabilirsiniz.

AirPlay 2 desteğiyle, bir iOS cihazından istediğiniz müzikleri çalabilir ve tüm ev ses deneyimi için diğer AirPlay 2 özellikli hoparlörlerle eşleştirilebilir. Bose Music uygulamasını kullanarak diğer Bose ürünleriyle de eşleştirebilirsiniz.

Bose, AirPlay 2 Taşınabilir Ev Hoparlörünü Duyurdu!

Portatif Ev Hoparlörünün üst kısmındaki düğmeler, güç, ses seviyesi, çalma / duraklatma ve atlama atlamalarının manuel olarak kontrol edilmesini sağlar; ayrıca mikrofona giden gücü kesen, gizliliğe odaklanmış özel bir “mic-off” özelliği vardır kaydedilmiyor.

İçeride, hoparlörde üç pasif radyatör, yüksek bir gezinti şoförü ve Bose’un söylediği şey “her yönden eşit şekilde temiz ve gerçekçi bir ses dağıtmak” için özel bir saptırıcı.

Bose’un yeni Taşınabilir Ev Hoparlörü 349 dolar olarak fiyatlandırıldı; bu, Apple’ın bu yılın başlarında fiyatı 299 ABD dolarına düşürmeden önce HomePod için kullandığı fiyat. 19 Eylül’den itibaren satışa sunulacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu