Tiktok Takipçi Satın Al

Bollinger Motors’dan Yeni Dört Kapılı Elektrikli Kamyon

 Bollinger Motors, B1 ve B2’nin dört kapılı versiyonunu tanıttı. Tamamen siyah renkte kaplanmış olan Bollinger, Perşembe günü açıklanan yeni prototiplerin, bir sonraki yıla itilen üretime başlamadan önce tekliflerini genişletmeyi düşündüğünü gösteriyor.

Dört kapılı B1 ve B2 aynı güç aktarımını paylaşacakları için iki kapılı versiyonlarla aynı özelliklere sahip olacaktlar. Bu, yaklaşık 614 beygir gücü üretebilen, yaklaşık 200 mil kadar sürecek bir 120kWh pil paketinden güç alan ikili motor kurulumuna sahip olacakları anlamına gelir. Kamyonlar saatte 100 mil azami hıza sahip ve sadece 4.5 saniyede 0’dan 60 mil / saat hızlanmaya sahipler.Bollinger Motors'dan Yeni Dört Kapılı Elektrikli Kamyon


Ancak insanlar bu kamyonları hızları için satın almazlar. Bunun yerine, Bollinger Motors’un kamyonlarının bir çiftlikte veya şantiye ortamında bulunma olasılığı daha yüksektir. Bunu göz önünde bulundurarak Bollinger Motors kamyonları 15 inç standart yerden yüksekliğe, 5,201 kiloluk bir taşıma kapasitesi ve 7.500 kiloluk çekme kapasitesine sahiptir. Kamyonlarda ayrıca arazi kullanımında yardımcı olması gereken iki vitesli bir Hi/Lo dişli kutusu bulunuyor.

Bollinger Motors'dan Yeni Dört Kapılı Elektrikli Kamyon

Bollinger Motors’un her iki kamyon için de nihai fiyatlandırmayı henüz ilan etmediğini ve teslimatların 2021 yılına kadar başlamayacağını belirtti. Bollinger Motors merkezini Detroit’e taşıdı ve üretime geçebilmek için yeni bir finansman turu arıyor.

  Bollinger Motors'dan Yeni Dört Kapılı Elektrikli Kamyon

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu