Tiktok Takipçi Satın Al

BluTV, Yeni Dizisi Saygı’nın İlk Tanıtım Fragmanını Yayınladı

BluTV, yeni dizisi Saygı’nın ilk tanıtım fragmanını sosyal medya platformları üzerinde yayınladı.

Ercüment Çözer’in hikâyesinin anlatılacağı Saygı, yakında BluTV’de yayınlanacak.


Türkiye’nin sevilen dijital platformu BluTV’nin pandeminin kontrol altına alınmasının ardından izleyiciyle buluşturmayı planladığı “Saygı” için hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor.

Karantina sürecinde provalara online olarak devam eden dizi ekibi de tıpkı izleyiciler gibi çekimlerin başlamasını heyecanla bekliyor.

Saygı dizisi konusu:

Ercüment Çözer’in yolu bir gün, kendisiyle aynı amaç uğruna hareket ettiğine inandığı iki genç ile kesişir. Kudretli ama kendi içinde sayısız yarası bulunan Çözer, Helen ve Savaş adındaki bu iki idealist gence kol kanat gerer.

Ercüment Çözer’i ilk defa kendi şehrinde, İstanbul’da, göreceğimiz dizi, gündüz kuşağı programlarının aldatıcılığı, televizyonda parlayan yıldızların aslında özel hayatlarında ne kadar mutsuz oldukları gibi konulara değinerek medyaya dair de sözler söyleyecek.

Özel yapımları kadar yurt dışında beğenilen projeleri de seçkisine katan Türkiye’nin sevilen dijital platformu BluTV’nin karantina sürecinin ardından izleyicilerle buluşturmayı planladığı Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi için çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Toplumdaki çürümüşlüğün sebebini gündelik saygısızlıklarda arayan sosyopat bir karakter olan, Behzat Ç.’nin anti kahramanı Ercüment Çözer’in hikayesini anlatacak dizinin çekimleri için gün sayan oyuncu kadrosu, okuma provalarını online olarak sürdürüyor. Yapımcılığını İnter Medya’nın üstlendiği ‘Saygı’, Türkiye’nin en sevdiği anti kahramanlarından birisi olan Ercüment Çözer’in hikâyesini anlatacak.

Bu sayede karantina biter bitmez sete çıkarak çekimleri tamamlamayı planlayan dizi ekibi, herkesin heyecan ve merakla beklediği Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi’ni bir an önce izleyiciyle buluşturmayı istiyor.

Saygı’nın tanıtım fragmanı yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu