Tiktok Takipçi Satın Al

Bluestacks Alternatifi Emülatörler

Bugün sizlere bilgisayarınıza Bluestacks alternatifi olan Android emülatörlerden bahsedeceğiz. Detaylar makalemizde…


Günümüzde bilgisayar oyunları kadar mobil oyunlarda ciddi ve hızlı bir gelişime sahiptir. Bu durumu gören ve mobil oyun ya da uygulamaları bilgisayarı üzerinden kullanmak isteyen bilgisayar sahipleri emülatörler kullanmaktadır.

Emülatörler mobil platformlarda bulunan her uygulama ya da oyuna bilgisayar üzerinden erişim sağlanmasına imkan tanımaktadır. Günümüzde en çok bilineni ise Bluestacks olarak adlandırılmaktadır. Ancak Bluestack bazı bilgisayarlarda istenilen verimlilikte çalışmamaktadır. Bu noktada alternatifler kullanılır. Bluestack alternatifi emülatörler;

Nox Player

Bluestacks Alternatifi Emülatörler

Nox Player özellikle Android oyuncularını hedef almaktadır. Sağladığı sorunsuz kullanım ve oyunlardaki kolaylıklar sayesinde birçok kullanıcının dikkatini çekmiştir.

Nox Player klavye, fare ve gamepad tuşlarının en doğru şekilde eşleştirilmesini sağlar. Bu sayede oyuncular için büyük kolaylıklar sunulmuş olur. Bu emülatörün en iyi yanı ise reklamsız ve ücretsiz olmasıdır. Dileyen her kullanıcı emülatörü ücretsiz bir şekilde indirebilmekte ve hemen kullanmaya başlayabilmektedir.

MEmu

Bluestacks Alternatifi Emülatörler

Bilinen emülatörlere oranla yeni olan MEmu yine mobil oyunları bilgisayarından rahat bir şekilde oynamak isteyenleri hedef almakta. Özellikle oyunlarda donma ya da kasma yaşayanlar için özel olarak geliştirilen bu sistem genel oranda performans olarak iyi sonuçlar elde edilmesine imkan tanırken, grafik performansı nispeten zayıf.

Ko Player

Bluestacks Alternatifi Emülatörler

Gecikmesiz olarak mobil oyunların bilgisayar üzerinden oynanmasını sağlayan Ko Player genel anlamda kullanıcılarını memnun etmekte. Tamamı ile ücretsiz olan emülatör bazen kullanıcıların reklamlar ile karşılaşmasını sağlamakta.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu