Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi, Black Shark 3’te Adeta Kamera Şöleni Yapıyor!

Xiaomi, yeni Black Shark 3 oyun telefonunu 3 Mart’ta kullanıcılarına sunması heyecanla bekleniyor.

Kameralar anlaşılır bir şekilde bu cihazın ana odağı olmayacak olsa da, yine de bu detay kullanıcılarını heyecanlandıracak. Telefonun yeni sızdırılan görseli üçlü kamera kurulumunun oldukça özel bir düzenlemesi de dahil olmak üzere arka tasarımına daha iyi bir görünüm olarak ortaya çıktı.


Xiaomi CEO’su Lei Jun tarafından paylaşılan daha önceki teaser videolardan birinde Black Shark 3‘teki arka panelin çok seviyeli tasarımına daha yakından bakıldı. Kamera modülü, aynı derecede özel manyetik şarj bağlantı çözümü ve LED aydınlatma efektleri, cihazın arka panelinde olacak.

Kamera üçlüsü hakkında, asıl kamera için 64MP çözünürlüklü başka da çok az gerçek bilgiye sahibiz. Diğer donanım detaylarına gelince, Black Shark 3‘ün vanilla ve Pro sürümünde mevcut olacağını biliyoruz.

Bu noktada ikisi arasında kesinlikle doğrulanan tek fark, batarya kapasitesi vanilla sürümünde 4720 mAh ve Pro’da 5.000 mAh olacaktır.

Xiaomi, Black Shark 3'te Adeta Kamera Şöleni Yapıyor! Xiaomi, Black Shark 3'te Adeta Kamera Şöleni Yapıyor!
Bildiğimiz kadarıyla, her ikisi de bahsedilen piller için 65W hızlı şarj destekleyecek. Ayrıca, onaylanan diğer ortak özellikler arasında 120Hz ekran yenileme hızı, Snapdragon 865 yonga seti, 16 GB’a kadar RAM, 3,5 mm ses jakı ve USB-C bağlantı noktası bulunur.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu