«
Black Desert Yenilendi Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

Black Desert Yenilendi! Kamasylvia, yenilenmiş grafikler ve güncellenmiş seslerle geliyor.

Black Desert Online geliştiricisi Pearl Abyss, geçtiğimiz günlerde Seul’de “Black Desert: Yenilendi” Yayını düzenledi. Etkinlikte, 23 Ağustos’ta Türkiye/MENA sunucusuna eklenme sözü verilen grafik ve ses kalite gelişimi tanıtıldı.

Black Desert Online geliştiricisi Pearl Abyss, geçtiğimiz günlerde Seul’de “Black Desert: Yenilendi” Yayını düzenledi. Yayında, yenilemenin temel özellikleri tanıtıldı, yeni müzikler canlı orkestra ile icra edildi, Black Desert: Yenileme 4K tanıtımı yayınlandı ve BDO dünyasına gelecek güncellemeler hakkında duyurular yapıldı.

Black Desert Yenilendi Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

Baş döndüren grafik ve ses güncellemesini kutlamak için Black Desert Online, 2 hafta boyunca ücretsiz olacak (23 Ağustos’tan 5 Eylül’e kadar) ve 30 Ağustos’a kadar oyuna giren bütün Maceracılar, Aşama 7 At ve Altın At Teçhizat Seti kazanacak. Bu kutlama sürecinde Black Desert, yenilemeyi denemek ve yeni bir maceraya atılmak isteyen herkese kapılarını açacak.

  • Black Desert Yenilendi Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

    F1 2018 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

23 Ağustos’taki grafik/ses güncellemesinden sonra 30 Ağustos’ta Kamasylvia bölgesi genişlemesi yayınlanacak. Kamasylvia güncellemesi, iki parça halinde yayınlanacak ve ikinci parça, uzun süredir beklenen Aşama 9 Rüya Atı Arduanatt güncellemesi ile Eylül’ün başında yayınlanacak. Aşama 9 Pegasus, ikili zıplama sonrasında havada süzülmesini sağlayan harika yeteneği sebebiyle oldukça popüler ve bütün Maceracıların hayali.

Black Desert Yenilendi Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

Manşaum Ormanı, Navarn Bozkırı ve Mirumok Harabelerini içeren harika yeni alanlar eklenecek. Bu yeni alanlar, yüksek seviye teçhizata sahip level 58 ve üzeri maceracılar için tasarlandı. Yeni genişleme ile Narc Küpesi, Grifon Miğferi ve aşama 8 atların Rüya At Arduanatt olması için gereken eşyalar da eklenecek.

Black Desert Yenilendi Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

Black Desert Online, Türkiye/MENA bölgesi için iki özel etkinlik düzenliyor. Şu anda Maceracılar, 30 Ağustos’a kadar Kurban Bayramı boyunca ve Cumartesi günleri oynadıkları her saat için çeşitli oyun içi eşyalar elde ediyor. Hemen katılın ve Ağustos güncellemesi için özel avantajlar elde edin.

www.twitch.tv’de BlackDesertOnlineOfficial’den Black Desert Online’i izleyin


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *