TeknoDiot
     
     
     

Black Desert Yenilendi

Black Desert Yenilendi

Black Desert Yenilendi! Kamasylvia, yenilenmiş grafikler ve güncellenmiş seslerle geliyor.

Black Desert Online geliştiricisi Pearl Abyss, geçtiğimiz günlerde Seul’de “Black Desert: Yenilendi” Yayını düzenledi. Etkinlikte, 23 Ağustos’ta Türkiye/MENA sunucusuna eklenme sözü verilen grafik ve ses kalite gelişimi tanıtıldı.

Black Desert Online geliştiricisi Pearl Abyss, geçtiğimiz günlerde Seul’de “Black Desert: Yenilendi” Yayını düzenledi. Yayında, yenilemenin temel özellikleri tanıtıldı, yeni müzikler canlı orkestra ile icra edildi, Black Desert: Yenileme 4K tanıtımı yayınlandı ve BDO dünyasına gelecek güncellemeler hakkında duyurular yapıldı.

Black Desert Yenilendi

Baş döndüren grafik ve ses güncellemesini kutlamak için Black Desert Online, 2 hafta boyunca ücretsiz olacak (23 Ağustos’tan 5 Eylül’e kadar) ve 30 Ağustos’a kadar oyuna giren bütün Maceracılar, Aşama 7 At ve Altın At Teçhizat Seti kazanacak. Bu kutlama sürecinde Black Desert, yenilemeyi denemek ve yeni bir maceraya atılmak isteyen herkese kapılarını açacak.

[sp-related style=”dark” id=”28466″]

23 Ağustos’taki grafik/ses güncellemesinden sonra 30 Ağustos’ta Kamasylvia bölgesi genişlemesi yayınlanacak. Kamasylvia güncellemesi, iki parça halinde yayınlanacak ve ikinci parça, uzun süredir beklenen Aşama 9 Rüya Atı Arduanatt güncellemesi ile Eylül’ün başında yayınlanacak. Aşama 9 Pegasus, ikili zıplama sonrasında havada süzülmesini sağlayan harika yeteneği sebebiyle oldukça popüler ve bütün Maceracıların hayali.

Black Desert Yenilendi

Manşaum Ormanı, Navarn Bozkırı ve Mirumok Harabelerini içeren harika yeni alanlar eklenecek. Bu yeni alanlar, yüksek seviye teçhizata sahip level 58 ve üzeri maceracılar için tasarlandı. Yeni genişleme ile Narc Küpesi, Grifon Miğferi ve aşama 8 atların Rüya At Arduanatt olması için gereken eşyalar da eklenecek.

Black Desert Yenilendi

Black Desert Online, Türkiye/MENA bölgesi için iki özel etkinlik düzenliyor. Şu anda Maceracılar, 30 Ağustos’a kadar Kurban Bayramı boyunca ve Cumartesi günleri oynadıkları her saat için çeşitli oyun içi eşyalar elde ediyor. Hemen katılın ve Ağustos güncellemesi için özel avantajlar elde edin.

www.twitch.tv’de BlackDesertOnlineOfficial’den Black Desert Online’i izleyin

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam Yaz İndirimleri 2019 Tarihi Belli Oldu!

Buğra Noyan

Wolfteam Dergisi’nden 450 TL Değerinde Hediye Kodu

Buğra Noyan

PC Oyuncularının Yeni Gözdesi GameLoop İle Call Of Duty Mobile

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.