Tiktok Takipçi Satın Al

Black Desert Türkiye & MENA’da Kurban Bayramı Fırsatları Başlıyor

Kurban Bayramı’na çok az bir süre kaldı. Black Desert bayram etkinlikleri kapsamında şimdiden oyunculara ödüller dağıtmaya ve fırsatlar sunmaya başladı. Ayrıca Black Desert dünyasına yeni katılacak maceracılar için indirimler bayram boyunca devam edecek.

Dünyanın dört bir yanından maceracılar Kurban Bayramı için hazırlanırken, Black Desert Türkiye ve MENA’nın şenlikleri erkenden başlıyor. Black Desert dünyasında paylaşılan zenginliklerle, herkes Kurban Bayramı kutlamalarına davetli!

Black Desert Türkiye & MENA'da Kurban Bayramı Fırsatları Başlıyor

Kurban Bayramı’nda yeni etkinlikler ve ödüller!


Yaklaşan bayram ile birlikte Black Desert dünyasının okyanus ve nehir kıyıları, altın alabalıklarla ışıl ışıl parıldayacak. Bu değerli hazineleri akrabaları ve arkadaşlarıyla paylaşmak isteyen kasaba halkı, 28 Ağustos 2019 tarihine kadar maceracılardan özel fiyatlarla satın almak için sırada bekliyor. Ayrıca maceracılar, sadece 7 “Vefa” karşılığında her gün alabilecekleri ve içerisinde ‘Lauren Ailesi Hediye Kutusu’ da bulunan, inci eşyalar elde edebilecekleri ‘İnci Dükkanı’ fırsatından 14 Ağustos 2019 tarihine kadar yararlanmak mümkün. Kurban Bayramı’nın getirdiği bol ödüller ve fırsatlar, Black Desert Türkiye ve MENA’nın şenliklerle dolu haftasını renklendirecek!

Bayrama özel indirimler geliyor!

Kutlamalarla birlikte, bir diğer altın fırsat yeni maceracıları bekliyor! Bugünden itibaren hem Steam hem de resmi internet sitesindeki tüm oyun erişim paketleri, maceracılar ve Black Desert topluluğuna yeni katılanlara yüzde 50 indirim ile satışa sunuluyor. Black Desert Türkiye ve MENA Kurban Bayramı şenliklerine dahil olma şansına sahip olmak için sınırlı bir süre kaldı. 21 Ağustos 2019‘ tarihine kadar devam eden indirimlerle, Black Desert TR & MENA’da tatil serüvenlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu