Tiktok Takipçi Satın Al

Black Desert Mobile Android Üzerinden Ön Lansmanını Gerçekleştireceği Ülkeleri Açıkladı!

Black Desert Mobile Android Üzerinden Ön Lansmanını Gerçekleştireceği Ülkeleri Açıkladı!


Pearl Abyss, 2 milyondan fazla ön kayıt sayısına ulaşan Black Desert Mobile’ın, bugün 7 ülkede Google Play Store üzerinden oyun dili İngilizce olarak ön lansmanını yaptı. Artık Türkiye, Avustralya, Malezya, İrlanda, İsveç, Şili ve Kanada’da oynanabilir olan Açık Dünya MMORPG oyunu, 2019’un kış aylarında hem iOS hem Android için dünya genelinde çıkışını gerçekleştirecek.  

Aksiyon ve macera mobilde devam edecek!

Black Desert Mobile, Maceracıların Black Desert’ta yaşadığı benzersiz oyun deneyiminin yanında, aynı hızlı tempolu aksiyon savaş sistemini sunuyor. Maceracılar yalnızca eşsiz bir savaş sistemi ve kişiselleştirme seçeneklerini keşfetmekle kalmayıp, aynı zamanda Balıkçılık, Toplama, Ticaret, At Çiftleştirme, Üretim ve Kamp yönetimi gibi çeşitli yaşam becerilerine de sahip olabilecekler. Maceracılar; Yükseltme, Aksesuarlar, Petler ve Kara Ruh gibi farklı özelliklerle güçlerini artırabilmenin yanında Klanlar, Kara Ruh Modu ve gerçek zamanlı bir Pazar ortamı da dahil olmak üzere sürükleyici oyun seçenekleri sunan oyun içi sistemlerin keyfini çıkarabilirler.

İlk deneyimleyen siz olun!

Maceracılar yeni yolculuklarına beş karakter sınıfından birini seçerek başlayabilirler: Warrior, Ranger, Giant, Witch veya Valkyrie. Oynanan sınıfa bağlı olarak, düşmanların çevresinde ustaca manevra yapmaktan, büyüyle ateş, buz, rüzgâr, şimşek ve toprağı kullanmaya kadar farklı becerilere sahip olabilirler. Ön lansmanda oynayan maceracılar, bu yılın ilerleyen zamanlarında Black Desert Mobile dünya çapında hizmete sunulduğunda da kaldıkları yerden oynamaya devam edebilecekler.

Bunun yanında, iOS kullanıcısı olan Maceracılar, Black Desert Mobile resmi web sitesi üzerinden kayıt yaptıktan sonra iOS App Store üzerinden ön sipariş vererek, oyun içi özel eşyaları elde edebilirler.

Oyunun resmi tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Black Desert Hakkında

Pearl Abyss tarafından geliştirilen Black Desert, yenilenmiş en üst düzey canlı grafikleri, beceri tabanlı gerçekçi bir savaş ve çeşitli yaşam içerikleri ile apaçık bir dünyaya açılan MMORPG aksiyon oyunudur. Oyun piyasasındaki diğer oyunlara kıyasla en gelişmiş karakter özelleştirme sistemi ile, oyuncuları normların dışına sürüklerken her oyuncuyu temsil eden gerçekçi ve benzersiz karakterler oluşturma imkânı sunuyor. Sezgisel kontrolleri, muazzam tasarlanmış büyüleyici dünyası ve geniş hikâyesi ile hem yeni oyuncuları hem de deneyimli MMO ve aksiyon RPG oyuncularını heyecanlandırıyor. 

Pearl Abyss Hakkında

2010 yılında temelleri atılan Pearl Abyss, daha fazla sayıda maceracıya ulaşmak adına PC, mobil, konsol vb. platformlar için Black Desert’ı geliştirdi. Oyunlarının tamamı, doğrudan geliştirdiği oyun motorları üzerine inşa edilmiş olup, en üst düzey canlı grafikleriyle tanınmıştır. Yürütmekte olduğu çeşitli projelerle oyun sektöründe, kendi alanında lider bir geliştirici pozisyonunu sürdürmek için, 2019 yılı ve sonrasında da emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Daha ayrıntılı bilgilere www.pearlabyss.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu