Bitcoin Hakkında Tüm Detaylar KoinTimes! - TeknoDiot.com

Bitcoin Hakkında Tüm Detaylar KoinTimes!

Abone Ol 

KoinTimes haber portalı olarak Bitcoin ve altcoinlerin oluşumunu sağlayan muhteşem teknoloji sizlerin bilgisine sunuyoruz. Dünyada gelişen coin haberlerini güncel olarak sizlere sunuyoruz, bunun yanında en iyi analizleri ekipimizle sizler için hazırlıyoruz, analizlerimizdeki amaç sizlere grafik bilgisi sunmak ve yatırımlarınıza yardımcı olmaktır.
KoinTimes,  yayın hayatına 2017 yılında başlamış olup kripto para bilgi paylaşımı yapan bir platform dur. Bitcoin, Ethereum ve diğer alternatif kripto paralar; blockchain teknolojileri alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz ederek sitemizi takip eden okuyuculara sunmaktadır.

AMAÇLARIMIZ & HEDEFLERİMİZ

1. Kripto para ekosisteminin Türkiye’de tam olarak anlaşılmasını ve gelişmesini sağlamak
2. Bitcoin hakkında merak edilen tüm sorularınıza cevap sunmak
3. Dünya’da olan biten tüm gelişmeleri takip ederek, Türkiye’deki kripto para meraklılarının dünyanın her yerindeki gelişmelerin haberini sağlamak
4. Kripto paranın bir yatırım aracı olarak görülmesini sağlayacak bilgilerin aktarılmasını sağlamak
5. Her yeni günde bu hedefleri gerçekleştirerek yerine yenilerini eklemek
6. Bu alanda anlaşılmayan tüm sorulara cevap sunarak, tarafsız incelemeler doğrultusunda yatırımcıları yönlendiren bir haber ve analiz portalı olmak.
7. Dünya’da gelişen tüm olayları takip ederek ve kullanıcılara bunları güncel olarak ulaştırmak.

Amaçımız sizleri salt terminolojik söylemlerle yormak değildir.sayfamızda güncel kuru takip edebilir,dünya habelerini okuyabilir, bitcoin hakkındaki karikatürleri okuyup eğlenebilirsiniz.
Başlıca ilkelerimizdir,sitemizde okuyucuların görüşlerine yer verilmektedir.Okuyucularımız dilerlerse kendi yazılarını özgün olma şartıyla yayınlıyoruz.
Sektörün gidişatını belirleyen birçok analistin yazılarını anlık takip eden kointimes, siteyi takip eden tüm kullanıcılara geniş bir yelpazede yazı ve incelemeler sunmaktadır.

Göz atın:   Komisyonsuz Kripto Para İşlemleri Çok Yakında!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.



Başa dön tuşu