Tiktok Takipçi Satın Al

Bitcoin’de Hızlı Yükseliş Devam Ediyor

Bitcoin 10.000 doları buldu. Analistler daha büyük bir patlama bekliyor.

Bitcoin herhangi bir merkez bankası, resmi kuruluş, vs. ile ilişiği olmayan elektronik bir para birimidir. Virgülden sonra 100-milyonuncu basamağa kadar birimlere ayrılabilir. Ayrıca Derin Ağ’da en çok kullanılan para birimidir.

Bitcoin Kasım ayından bu yana ilk kez 10.000 doları buldu. BTC‘nin bu önemli psikolojik ve teknik direnç seviyesini kırması, kripto para biriminin birkaç gün sonra yavaşça daha yüksek gelişmesinden sonra geliyor.


Kripto para birimi henüz 10.000 doların üzerinde günlük veya haftalık bir kapanış yapmamış olsa da, analistler Bitcoin’in bu anahtar seviyeyi aşmasının daha büyük bir hareketin öncüsü olduğunu söylüyor. şte en iyi analistlerin neden böyle düşündükleri hakkında daha fazla bilgi.

Bitcoin'de Hızlı Yükseliş Devam Ediyor

10.000 doları da geçecek!

Önde gelen kripto para yatırımcısı ve yorumcu LightCrypto’ya göre, Bitcoin’in beş haneli fiyata gelmesi, muhtemelen fiyatın “muhtemelen bir saatte 11.000 dolara ışınlanacağı” bir senaryo olması için sebep görülmüyor.

Yatırımcılar daha büyük bir hareketi tetiklemek veya kayıpları durdurmak için fiyatları 10.000 doların üzerine çıkarmaya çalışacaklar. Light, Bitcoin’in 10.000 dolar kazandığını daha duygusal yatırımcılara, kripto para biriminin yarıya doğru yükselmeye başladığını ve muhtemelen “kaybolma korkusu” (FOMO) duygularının daha da arttığını belirtti.

Cantering Clark bu düşünceyi tamamen tekrarladı. Cumartesi günü bir tweet attı ve 10.000 dolar “patladığında” 14.000 dolara yükseldiğini görebildiğimiz FOMO miktarıyla bir esinti olduğunu düşünmemenin giderek zorlaştığını belirtti. Bu nedenle, kripto para birimi 10.000 doları geçme çizelgeleri yakından takip etmek önemli olabilir.

Bitcoin'de Hızlı Yükseliş Devam Ediyor

Aradan kısa zaman geçti

6 Şubat 2020: Bitcoinson 24 saatte hız kazanmasına rağmen, diğer büyük kripto para birimleri daha iyi bir gösteri yaptı. Piyasa değerine göre en yüksek kripto para birimi olan Bitcoin, Çarşamba günü Asya işlem saatlerinde 9,100 dolar civarında teklif buldu ve ABD’nin son oturumunda üç ayın en yüksek seviyesi 9,755 dolar oldu.

Dün öğlen saatlerinde 9 bin 200 dolar seviyesinden atak yapan BTC, 9 bin 400 dolar barajını aşmıştı. Birçok kripto para analisti bu durumun devam edeceğini dile getirmişti. BTC bu barajı geçmesinin ardından da yükselişini devam ettirdi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu