Tiktok Takipçi Satın Al

Bir Katlanabilir Telefon Patentide Apple’dan!

Son dönemlerde oldukça teknoloji şirketlerinin dikkatini çeken katlanabilir telefonlara bir yenisi daha eklenmek üzere patenti ortaya çıktı.

Her gün farklı bir teknoloji şirketi hakkında katlanabilir telefon söylentiler, sızıntılar yer alıyor. Perşembe günü ise Apple tarafından katlanabilir kapaklı telefonun çizimlerini içeren bir paten yer aldı. Aslında orijinal olarak 2011’de açılan ve 2016’da güncellenen esnek ekrana sahip bir iPhone modelinin çizildiği patentin devam hali. Bir Katlanabilir Telefon Patentide Apple’dan!

iPhone modelinin bükülebilmeli için esnek bir OLED ekran etrafında menteşeler içerdiğini gösteren çeşitli şekiller var. Bir kapak tasarımı var ve bir başka örnek ise üç katlı bir tasarıma aittir. Çizimler iç ve dışa doğru katlanan esnek bir ekrana sahip olduğunu gösteriyor. Bir Katlanabilir Telefon Patentide Apple’dan! Bir Katlanabilir Telefon Patentide Apple’dan!


Apple’in katlanabilir telefon için sunduğu bu yeni ilaveler. Apple’in katlanabilir telefonu 2019’da sunacağının garantisi yok ama mutlaka katlanabilir bir Apple modeli sunulacaktır.Bir Katlanabilir Telefon Patentide Apple’dan!

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu