Apple Katlanabilir Telefon Patenti Aldı - TeknoDiot.com

Bir Katlanabilir Telefon Patentide Apple’dan!

Abone Ol 

Son dönemlerde oldukça teknoloji şirketlerinin dikkatini çeken katlanabilir telefonlara bir yenisi daha eklenmek üzere patenti ortaya çıktı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Her gün farklı bir teknoloji şirketi hakkında katlanabilir telefon söylentiler, sızıntılar yer alıyor. Perşembe günü ise Apple tarafından katlanabilir kapaklı telefonun çizimlerini içeren bir paten yer aldı. Aslında orijinal olarak 2011’de açılan ve 2016’da güncellenen esnek ekrana sahip bir iPhone modelinin çizildiği patentin devam hali. Bir Katlanabilir Telefon Patentide Apple’dan!

iPhone modelinin bükülebilmeli için esnek bir OLED ekran etrafında menteşeler içerdiğini gösteren çeşitli şekiller var. Bir kapak tasarımı var ve bir başka örnek ise üç katlı bir tasarıma aittir. Çizimler iç ve dışa doğru katlanan esnek bir ekrana sahip olduğunu gösteriyor. Bir Katlanabilir Telefon Patentide Apple’dan! Bir Katlanabilir Telefon Patentide Apple’dan!

Apple’in katlanabilir telefon için sunduğu bu yeni ilaveler. Apple’in katlanabilir telefonu 2019’da sunacağının garantisi yok ama mutlaka katlanabilir bir Apple modeli sunulacaktır.Bir Katlanabilir Telefon Patentide Apple’dan!

 

Göz atın:   Tanıtılacak Yeni iPhone Modellerinin İsmi Ne Olacak?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL