Tiktok Takipçi Satın Al

Bimcell TL Yükleme Nereden ve Nasıl Yapılır?

Bimcell TL yükleme işlemi nereden yüklenir, nasıl yapılır? Gibi soruların cevaplarını sizlere detaylıca aktarmış olacağız.

Bimcell TL yükleme veya bimcell tl yükle işlemi gerçekleştirmek isteyen müşteriler farklı yöntemler üzerinden hatlarına TL yüklemesi yapabilir.


Bilindiği gibi Bim mağazaları BİMcell hatlar için TL yükleme işlemini gerçekleştirmektedir. Tüm mağazalardan TL yükleme işlemleri yapılabiliyor. Yükleme işlemi çerçevesinde BİM, mağazadan yapılan işlemler için işlem ücreti talep etmiyor.

İnternet üzerinden de tüm müşterilerin TL yüklemesi ne izin veriliyor. www.bimcell.com.tr internet adresi üzerinden BİMcell müşterileri hatlarına TL yüklemesi yapabilir. Yükleme işlemlerini banka veya kredi kartı ödemesi ile tüm BİMcell müşterileri gerçekleştirebilir.

BİMcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Bimcell TL yükleme işlemleri için müşterilerin önce firmanın internet sitesine girmesi gerekir. Siteye giriş yaptıktan sonra birazdan anlatacağımız yükleme adımlarını sırasıyla izlemeniz gerekir. Şu adımları izleyerek hattınıza TL yükleyebilirsiniz:

  • App Store veya Google Play üzerinden Bimcell indir ve bilgilerinizi girin.
  • TL miktarını seçin.
  • TL Yükleme kredi kartı yada banka kartı ile yapılabilir. Kart bilgilerinizi yazınız.
  • Telefon numarasını tekrar girin.
  • Onay ekranının ardından Güvenli alışveriş şifresi, “3D Secure” şifrenizi girerek işlemi tamamlayın.

Bimcell TL Yükleme Nereden ve Nasıl Yapılır?

Banka kartı ve hesap kartı ile gerçekleştirilmek istenen tüm TL yükleme işlemlerinde SMS onayı gerekir. SMS onayı ile TL yükleme işlemlerinin yapılması müşterilerin güvenle telefon hatlarına bakiye yüklemelerine imkân verir.

BİMcell hattınıza TL yüklemek istiyorsanız bahsettiğimiz adımları sırası ile izleyerek işlem gerçekleştirebilirsiniz. İşlemler çerçevesinde yükleme için komisyon alınmamaktadır. Bu içeriğimizde sizlere Bimcell TL yükleme nereden yükleyebileceğinizi ve nasıl yapılacağından bahsettik.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
1
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu