Bimcell TL Yükleme Nereden ve Nasıl Yapılır?

Bimcell TL yükleme işlemi nereden yüklenir, nasıl yapılır? Gibi soruların cevaplarını sizlere detaylıca aktarmış olacağız.

Bimcell TL yükleme işlemi gerçekleştirmek isteyen müşteriler farklı yöntemler üzerinden hatlarına TL yüklemesi yapabilir.

Bilindiği gibi Bim mağazaları BİMcell hatlar için TL yükleme işlemini gerçekleştirmektedir. Tüm mağazalardan TL yükleme işlemleri yapılabiliyor. Yükleme işlemi çerçevesinde BİM, mağazadan yapılan işlemler için işlem ücreti talep etmiyor.

İnternet üzerinden de tüm müşterilerin TL yüklemesi ne izin veriliyor. www.bimcell.com.tr internet adresi üzerinden BİMcell müşterileri hatlarına TL yüklemesi yapabilir. Yükleme işlemlerini banka veya kredi kartı ödemesi ile tüm BİMcell müşterileri gerçekleştirebilir.

Bimcell TL Yükleme Nereden Yüklenir?

Bimcell TL yükleme işlemleri için müşterilerin önce firmanın internet sitesine girmesi gerekir. Siteye giriş yaptıktan sonra birazdan anlatacağımız yükleme adımlarını sırasıyla izlemeniz gerekir. Şu adımları izleyerek hattınıza TL yükleyebilirsiniz:

  • www.bimcell.com.tr internet sitesine giriş yapın.
  • Ana sayfada sağ üst köşede TL yükleme ekranı bulunmaktadır. Buraya tıkladıktan sonra kullanıcıların karşısına TL yükleme işlemi gerçekleştirebilecekleri ekran açılır.
  • Yükleme yapılacak telefon numarası alanına kullanıcılar yükleme yapmak istedikleri numarayı başında sıfır olmadan girmelidir.
  • Ardından ekranda yüklemek istediğiniz TL miktarı sorusu belirir. Yüklemek istediğiniz tutarı burada seçebilirsiniz. Yükleme işlemlerinin tamamlanabilmesi için tutar seçtikten sonra ödeme gerçekleştirilmelidir.
  • Kart bilgilerinizi istenen alanlara eksiksiz olarak girin.
  • Sonrasında yükleme yapmak istediğiniz telefon numarasını tekrar istenen alana girin.
  • İşlemleri onayladıktan sonra alışverişin tamamlanabilmesi için telefonunuza gelen SMS şifresini ekrana giriş yapmalısınız. 3D Secure güvenlik yöntemi ile tüm alışverişler şifreli gerçekleştirilebilir. 

Bimcell TL yükleme işlemi gerçekleştirmek isteyen müşteriler belirlenen oranda yükleme yapabiliyor. Firma müşterilerin yükleme yapabilmesi için 5 TL, 30 TL, 35 TL, 40 TL, 45 TL ve 50 TL tutarlarını belirlemiştir. Tek seferde ancak bu seçeneklerden biri kadar TL yükleme işlemi yapılabiliyor.

Bimcell TL Yükleme Nereden ve Nasıl Yapılır?

Banka kartı ve hesap kartı ile gerçekleştirilmek istenen tüm TL yükleme işlemlerinde SMS onayı gerekir. SMS onayı ile TL yükleme işlemlerinin yapılması müşterilerin güvenle telefon hatlarına bakiye yüklemelerine imkân verir.

BİMcell hattınıza TL yüklemek istiyorsanız bahsettiğimiz adımları sırası ile izleyerek işlem gerçekleştirebilirsiniz. İşlemler çerçevesinde yükleme için komisyon alınmamaktadır. Bu içeriğimizde sizlere Bimcell TL yükleme nereden yükleyebileceğinizi ve nasıl yapılacağından bahsettik.

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!