Tiktok Takipçi Satın Al

BİM Uygun Fiyatlı Elektrikli Bisiklet Satacak!

BİM mağazaları teknolojik ürünlerin satışlarını son zamanlarda arttırmaya özen göstermekte. Hatta bu ürünler normal fiyatlarının altında satıldığı içinde rağbet oldukça fazla oluyor. BİM durmak bilmiyor, biraz daha alışılmışın dışına çıkarak elektrikli bisiklet satışı gerçekleştirecek.

BİM ve A101 mağazaları son zamanlarda oyuncu ekipmanı ve diğer teknolojik ürünlerinin satışını normal fiyatların altında gerçekleştirdiğini biliyoruz. Bu sefer BİM farklı bir ürünle bizi karşılamakta. BİM tekrar durmak bilmiyor ve elektrikli bisikletin satışını gerçekleştirecek. BİM’de satışa çıkacak olan Volta VSC Elektirikli Bisikletin fiyatı normal olarak MayGold sitesinde 3.500 TL iken BİM bu elektrikli bisikleti 1.499 TL‘ye mağazalarda satışa çıkartacak.


BİM Uygun Fiyatlı Elektrikli Bisiklet Satacak!

[ilgiliicerik icerik_id=”19815″]

BİM Volta VSC Elektirikli Bisiklet Satacak!

BİM mağazalarında 29 Haziran 2018 tarihinde Volta VSC Elektirikli Bisikleti 1.499 TL fiyat etiketine sahip olarak satışa sunulacak. Gelin satışa çıkacak olan Volta VSC Elektirikli Bisikletin özelliklerine bakalım;

Maksimum Motor Gücü 1200 W
Nominal Motor Gücü 235 W
Menzil 45 Km *
Maksimum Hız 25 Km / h **
Tırmanma Kapasitesi 17%
Ağırlık 58 Kg
Batarya Kapasitesi 48V 14Ah
Boyutlar 1500/670/1000 mm
Batarya Tipi Jel
Şarj Süresi 6 – 8 Saat
Şarj Çıkış 48V / 2A
Lastik Boyutu 14″-2.50 Tubeless Ön / Arka

BİM Uygun Fiyatlı Elektrikli Bisiklet Satacak!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

6 Yorum

  1. iyi görünüyor. aküsü kaç km sonra işlevini yitirir.AYDIN a ne zaman tekrar gelecek (BİM) DEĞİŞİK RENKLERDE GELİRMİ MESALA BEYAZ? Aydın Cumhuriyet Mahallesindeki BİM e gelecek olan beyaz benimdir söz veriyorum.

    1. Tekrar ne zaman gelir bilemiyorum ancak yaz mevsimleri zamanı genellikle bu tür ürünler gelmektedir. Her BİM mağazasına da gelmemekte ayrıca.

  2. samsun Atakum kandilli şubesinden almiş olduğum volta elektrikli bisikletin servisi kimdir ve adresi nedir. bigi verilmesini rica ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu