Tiktok Takipçi Satın Al

be quiet! Pure Wings 3 Fanını Tanıttı

be quiet! adlı firma, ana akım fan serisi Pure Wings 3’ün yeni bir renk versiyonunu duyurdu. Pure Wings 3 Beyaz. Düşük minimum devir hızına ve yüksek üst devir hızına sahip olan Pure Wings 3 Beyaz, talep eden bir iş istasyonu veya giriş seviyesi bir oyun sistemi olmak üzere herhangi bir uygulama için mükemmel bir PC fanıdır. Optimize edilmiş bir fan çerçevesine sahip olması, radyatörlerde olağanüstü performans sağlarken, yeniden tasarlanmış fan bıçakları ve yeniden düzenlenmiş açı, olağanüstü hava basıncına neden olur. Siyah renkli Pure Wings 3’e kıyasla, yeni Pure Wings 3 Beyaz, 3 pimli modelleri atlayacak ve dolayısıyla yalnızca dört versiyonda sunulacak: 120mm PWM, 120mm PWM yüksek hız, 140mm PWM ve 140mm PWM yüksek hız. Fan çıkartmasının renk şeması, genel estetiğe daha iyi uyacak şekilde gri üzerine beyaz olarak değiştirilmiştir. Tüm Pure Wings 3 Beyaz yüksek hızlı modelleri, dirence bakılmaksızın devir hızını sabit tutan yenilikçi bir kapalı döngü motoru içerir. Sonuç olarak, olağanüstü güvenilirlik sunan ve oyun sisteminiz için uzun ömürlü bir arkadaş haline gelen bir fan serisi sunar.

Eşi benzeri görülmemiş hava basıncı ve maksimum hava akımı için optimize edilmiştir
Pure Wings 3 Beyaz’ın fan çıkışı yeni tasarlanmıştır ve hava kaçaklarını en aza indirmektedir. Bu özellik özellikle radyatör performansına fayda sağlar. Daha yüksek performansa ulaşmak için fan bıçakları da optimize edilmiştir: açıları daha fazla hava basıncı elde etmek için ayarlanmıştır, bu da sınıfındaki olağanüstü bir performans sağlar. Ancak Pure Wings 3 Beyaz sadece radyatörlerde iyi performans göstermez, aynı zamanda mükemmel bir kasa fanıdır: maksimum hava akımı için optimize edilmiş, Pure Wings 3 Beyaz, yüksek soğutma performansı ve harika bir hava dolaşımı gerektiren herhangi bir kasa konfigürasyonu için doğru seçimdir. Hava akımı optimize edilmiş fan bıçakları, sadece gürültü oluşturan türbülansları azaltmakla kalmaz, aynı zamanda talep edilen performansı sağlar. Şirket adına sadık kalarak, Pure Wings 3 Beyaz fanlar, çok düşük başlangıç devri hızı sayesinde son derece sessizdir ve kanıtlanmış tüfek yatağı teknolojisi sayesinde bu fanlar 80.000 saatlik bir ömre sahiptir.


Harika soğutma performansı için kapalı döngü motoruyla yüksek hızlı versiyon
Pure Wings 3 Beyaz 120mm PWM yüksek hızlı ve Pure Wings 3 Beyaz 140mm PWM yüksek hızlı, maksimum hızı sırasıyla 2100 rpm ve 1600 rpm’ye çıkararak talep eden konfigürasyonlar için özel olarak tasarlanmıştır ve en az 9 hava akımı optimize edilmiş fan bıçağı entegre edilmiştir. Bu, 120mm versiyonu için 2.41mm/H2O ve 140mm versiyonu için 2.44mm/H2O’ya kadar dikkate değer yüksek bir hava basıncına yol açar. Ve bu da değil: yüksek hızlı modeller ayrıca bir araçlardaki hız sabitleme ile karşılaştırılabilir benzersiz bir kapalı döngü motoru içerir. Normalde dirençle karşılaştığında fanlar daha yavaş dönerler. Kapalı döngü motor teknolojisi sürekli olarak mevcut devir sayısını izler ve gerektiğinde hedefe ulaşmak için artırır. Sonuç olarak, Pure Wings 3 Beyaz yüksek hızlı fanlar her zaman istenen hızda çalışır, dirence bakılmaksızın.

Fiyatlandırma ve Bulunabilirlik

be quiet! Pure Wings 3 Beyaz, 13 Şubat’tn itibaren perakende satış mağazalarında bulunabilir. Önerilen perakende fiyatlar aşağıdaki gibidir:
Pure Wings 3 120mm PWM: $9.90 / €13.90 / £10.99
Pure Wings 3 120mm PWM yüksek hız: $9.90 / €13.90 / £10.99
Pure Wings 3 140mm PWM: $11.90 / €14.90 / £10.99
Pure Wings 3 140mm PWM yüksek hız: $11.90 / €14.90 / £10.99

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu