Tiktok Takipçi Satın Al

Battlefield V Açık Beta Çıkış Tarihi ve Diğer Bilgiler!

Battlefield V Açık Beta Çıkış Tarihi, başlangıç zamanı, indirme boyutu ve sistem gereksinimleri ve daha fazlasını bu makalemizde.

Ps4, Xbox One ve Windows PC için Battlefield V, serinin bir devamı oaln Dünya Savaşı 2 geri döndüğünü gören uzun süredir devam eden serisinin en sonudur. En büyük bütçe oyunlardan olan, Battlefield V resmi sürümünden önce bir beta sürümünü çıkacak. Battlefield V açık beta olarak adlandırılan ve Kasım ayının 20’sinde çıkacağını açıklıyorlar.

Battlefield V açık beta nasıl olacak?


Oyunu önceden sipariş ederseniz, Battlefield V açık beta’yı 4 Eylül’de, herkesten iki gün önce oynayabilirsiniz. Xbox One’da EA Access abonesiyseniz erken erişebilirsiniz. PC’de oyun oynuyorsanız, Origin Access veya Origin Access Premier’e abone iseniz, Battlefield V açık beta’yı erken oynamanıza izin verecektir.

Battlefield V açık beta ön yükleme tarihi ve saati

EA’YA göre, Battlefield V açık beta ön yükleme tarihi 3 Eylül’de 01:30 olarak açıklandı.

Battlefield V açık beta çıkış tarihi

Battlefield V açık beta Yayın tarihi, Battlefield V’yi önceden sipariş ettiyseniz veya EA, Origin veya Origin Access Premier abonesiyseniz 4 eylül’dür. Eğer bu abonelikler sizde yoksa 6 Eylül’de ücretsiz Battlefield V açık beta oynayabilirsiniz.

Battlefield V açık beta indirme boyutu

Battlefield V açık beta indirme boyutu Twitter’da Battlefield V Yapımcısı Jaqub Ajmal’e göre 17GB olacağını belirtti.

Battlefield V betası ne zaman sona eriyor?

Battlefield V açık beta, 12 Eylül’de 2: 30’da tüm platformlarda sona erecek.

Battlefield V açık beta-PS Plus ve Xbox Live Gold gereksinimleri

Battlefield V açık beta PS4 için PlayStation Plus’a (PS Plus) ihtiyacı olmayacak, ancak oynamak için bir Xbox Live Gold aboneliğine ihtiyacınız olacak.

[sp-related style=”dark” id=”18001″] [sp-related style=”dark” id=”28981″] [sp-related style=”dark” id=”18472″] [sp-related style=”dark” id=”17859″]
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu