Tiktok Takipçi Satın Al

Activision Blizzard, Artık Türk Lirası ile Ödeme Kabul Edecek

Activision Blizzard, Battle.net platformunu Türk lirası ile tanıştırıyor. Yeni para birimi seçeneğinin 4 Mayıs 2022’de veya sonrasında hayata geçmesi bekleniyor. Bu tarihten itibaren Türkiye’deki oyuncular, Activision Blizzard oyun içeriğiyle dövize çevirmeden yerel fiyatlandırma üzerinden işlem yapabilecek ve etkileşimde bulunabilecek.

Türk oyunculardan gelen yoğun talebin dikkate alınarak Battle.net’e Türk lirasının eklenmesi oyun deneyimlerini geliştirmek için esneklik sunuyor. Call of Duty, World of Warcraft, Overwatch, Diablo ve Hearthstone dahil olmak üzere Battle.net platformundaki tüm Activision Blizzard oyunları için yeni fiyatlandırma geçerli olacak.


Bu güncellemeyle beraber, şu anda Türkiye’deki oyuncuların elinde bulunan Battle.net bakiyesi, en son spot döviz kuru üzerinden Türk lirasına çevrilecek. Buna ek olarak, fiyatlarda da bazı düzenlemeler olacak. Ayrıca World of Warcraft aboneliği otomatik olarak Türk lirasına çevrilecektir.

Bugün, Blizzard’dan sevindiren bir haber geldi. Tüm kullanıcılarına bir e-posta gönderen Battle.net, platforma yeni para birimleri için destek geleceğini açıkladı;

Activision Blizzard, Artık Türk Lirası ile Ödeme Kabul Edecek

“Battle.net, platformda desteklediğimiz para birimlerini düzenli olarak inceliyor. En son değerlendirmenin ardından, platforma birkaç yeni para birimi eklemeyi planlıyoruz. Bu yeni para birimleri şu şekilde:

  • Türk Lirası
  • Gürcü Larisi
  • Kazakistan Tengesi
  • Ukrayna Grivnası
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu