Tiktok Takipçi Satın Al

Baskılı Promosyon Ürünleri Nelerdir?

Şu an ülkemizin dört bir bölgesine online olarak satış yapan ve ürün ulaştıran firmalar vardır. Bu firmalar en küçük ürünlerden en büyük ürünlere kadar geniş bir satış yelpazesi çizmektedirler.

Aynı zamanda markaların, ekstra olarak verdiği tanıtım amaçlı ücretsiz ürünler de dağıtıma gitmektedir. Bu dağıtım ürünleri, kimi zaman elden, fiziksel olarak da hediye edilmektedir. Kısaca, bir markanın veya logonun tanıtımı için ücretsiz verilen ürünlere promosyon ürünler denir. Promosyon ürünler, halihazırda bazı firmalar tarafından üretilmektedir.

Baskılı Promosyon Ürünleri Hakkında


Üstteki paragrafta da yazıldığı üzere promosyon ürünü üreten firmalar vardır. Bunlardan birisi Mares Promosyon’dur. Firma hem baskılı promosyon ürünleri hem de baskısız ürünler satmaktadır. Nitekim baskılı ürünler genellikle kalem olarak satılmaktadır ve hediyeler için oldukça uygundur.

Mares promosyon; tükenmez kalem, kişiye özel hediyelik kalemler tasarlamaktadır. Altın rengi ve işlemeleri kalemleri, oldukça şık bir profil yansıtmaktadır. Ayrıca üzerine İstanbul yazılı, figürlü kalem satışları da mevcuttur.

Matbaa Promosyon Ürünleri

Promoyon ürünleri arasında sıkça karşılaşılan ürünlerden biri de matbaa ürünleridir. Bu ürünler başlığına yine üretilen kalemler dahil edilebilmektedir. Nitekim matbaa promosyon ürünleri; prestij dolma kalem, ofislerde kullanılan ürünleri de içerebilmektedir. Örneğin Atatürk imzası baskılı kalemler Mares Promosyon tarafından satılmaktadır. Tükenmez kalemler ise birçok farklı tasarım ve malzemede olabilmektedir. Müşteriler genellikle baskılı ve parlak ürünleri tercih etmektedirler. Baskılı kalemlerden ilgi gören bir tür ise Osmanlı Tuğrası içeren ürünlerdir.

Promosyon Ürünleri Çeşitliliği

Söz konusu promosyon ürünleri ayrıca suluk, matara, termos, saklama kabı şeklinde de olabilmektedir. Bu ürünler için de yine Mares Promosyon’un sunduğu birçok alternatif mevcuttur. Siyah led dereceli termoslar, bilhassa yeni dönemde fazlaca satılmaktadır. Öte yandan Promosyon metal kalemler çelik malzemeli termoslar da kalite sebebiyle sıkça tercih edilmektedir. Bir diğer ilgi gören tür ise çift katmanlı sızdırmaz, sert plastik üretim bardaklardır. Bu bardaklar oldukça işlevsel olup, kalite testinden başarıyla geçmiştir.

Mares Promosyon ürünleri, bahsedilen bütün ürünleri çeşitli online marketlerden müşteriye ulaştırmaktadır. Şu an için Türkiye’nin en büyük online marketlerinde her bölgeye dağıtım yapılmakta ve ürünler gönderilmektedir.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu