Tiktok Takipçi Satın Al

Basketbol Severler İçin; Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition Tanıtıldı

Basketbol oyuncuları ve severleri ile Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition modeli tanıtıldı.

Huawei, Çin’de Band 4e Basketball Wizard Edition akıllı bileklik modelini resmi olarak tanıttı. Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition 129 yuan (18 dolar) fiyat etiketi ile geliyor.


Yeni Band 4e Basketball Wizard Edition, özel olarak basketbol ve spor meraklıları için tasarlanmış bir basketbol modu olan ayırt edici özelliğine sahiptir. Bu yeni basketbol kipinin yanı sıra birkaç tweaks dışında, Band 4e geçen yıl duyurulan Band 3e’ye benziyor.

Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition, özellikle basketbol ve ​​spora odaklanmaktadır. Tasarım olarka, Band 3e modeline benzer ve aynı özellikleri yer alıyor.

Basketbol sahasındaki performansını bilimsel ve doğru bir şekilde kaydeder, sadece oyuncunun antrenman sırasında hedefler koymasına ve zayıflık göstergelerini iyileştirmesine değil, aynı zamanda yüksek yoğunluklu egzersizlerde zorlanma riskinden kaçınmasına da izin verir.

Basketbol Severler İçin; Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition Tanıtıldı

Band 4e Basketball Wizard Edition özellikleri

Bant 0.5 inçlik bir PMOLED ekrana sahiptir ve sadece 6 g’lık bir vücut ağırlığına sahiptir. Çekici bir poliamid renk karışımı kayışı ile birlikte geliyor. Daha doğru adım takibi için saatin koşu ayakkabınıza bağlanması için de bir durum vardır. Bileğe takıldığında, günlük aktiviteleri ve uyku takibini izlemenin yanı sıra, aynı zamanda “Telefonumu bul” dahil olmak üzere diğer akıllı asistanlık fonksiyonlarının yanı sıra mesaj, gelen arama, çalar saat gibi çeşitli hatırlatma fonksiyonlarına da sahiptir.

Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition modeli ayrıca koşu ayakkabısına bağlandıklarında oynamaya gelen 7 veri izleme ve analiz özellikleri bulunmaktadır. Zemin temas süresi, eversiyon gezintisi, ritim, basamak uzunluğu, dönüş açısı, iniş etkisi ve adım sayar gibi tüm bu veriler fitness takipçisi tarafından izlenir ve koşarken daha iyi olmanıza yardımcı olur.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu