Tiktok Takipçi Satın Al

Bandcamp: Canlı Müzik Akışı Hizmeti

Bandcamp Live adlı müzisyenler, dünya çapındaki hayranlarına sanal olarak performans sergilemek için biletli etkinlikler oluşturabilir.

Fiziksel konserlerin geleceğinin belirsiz kaldığı bir zamanda, sanatçıların dünyanın dört bir yanındaki hayranlarına sanal olarak performans gösterebilmeleri için tasarlandı.

Bandcamp Live Nedir?


Koronavirüs salgını kitlesel toplantılara para ödedi, bu da canlı müzik endüstrisinin büyük ölçüde zarar gördüğü anlamına geliyor.

Sonuç olarak, birçok sanatçı hayranlarıyla bağlantı kurmak için çevrimiçi hale geldi ve dünya çapında yayınlanan canlı performanslar sahneledi. Sanatçıların bunu başarmasına yardımcı olacak birçok platform var, ancak şimdi Bandcamp Bandcamp Live biçiminde kendi platformunu başlattı.

Bandcamp Live , Bandcamp’ın geri kalanıyla entegre olan canlı bir yayın platformudur. Oyuncunun bilet satması için işleri basitleştirmeyi amaçlamaktadır (seçtikleri fiyattan).

Biletler de seyirciler için şeffaftır. Ödeme sırasında ortaya çıkan gizli ücretler yoktur. Etkinlik için gördüğünüz fiyat, ödediğiniz fiyattır. Normalde, Bandcamp bu maliyetin% 10’unu alacaktı, ancak 31 Mart 2021’e kadar bu ücretten tamamen feragat ediyor.

Bandcamp: Canlı Müzik Akışı Hizmeti

Sevdikleri sanatçılar bir gösteri duyurduğunda hayranlar bilgilendirilecek ve Bandcamp hesapları üzerinden bilet satın alabilecekler. Bandcamp’ta yeniyse, satın alma sırasında sanatçıyı otomatik olarak takip edecek.

Bilet sahipleri sanal işin içine girdikten sonra, akışın altındaki ürün tablosuna göz atabilirler.

Katılımcıların birbirleriyle sohbet etmeleri ve sanatçıyla etkileşim kurmaları için canlı sohbet de var. Ancak Bandcamp moderasyon sağlamaz, bu nedenle sanatçıların sohbetin güvenli bir alan olarak kalmasını istiyorlarsa başkalarını işe almaları gerekecektir.

Bandcamp Live, seçkin kullanıcılar için şimdi kullanıma sunuluyor. Bu grup sizi içeriyorsa bilgilendirileceksiniz. Aksi takdirde, özellik önümüzdeki aylarda daha fazla sanatçıya sunulacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu