Tiktok Takipçi Satın Al

Bakan Varank’dan Kripto Para Açıklaması

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, kripto para birimleriyle ilgili düşüncelerini açıkladı. Detaylar makalemizde…


Sayın Varank, sektörün etkinliğinin görmezden gelinmeyeceğini bu denli bir piyasanın başıboş bırakmayacaklarını dile getirdi.

Geçtiğimiz haftalarda açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonomi reformları kosunuda kripto paralarla iligli konulara değinerekten altyapı oluşturacaklarını açıklamıştı. Açıklamalarından sonra bu konu üzerinde çok durmadan başka konularla ilgili bilgiler vermişti. Sayın Erdoğan’ın detaylı bilgi vermediği kripto para konusunda Sayın Varank, kripto paralarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamalar yatırımcıları tedirgin edebilecek şekildeydi.

Bloomberg HT’ye açıklamalarını yapan Bakan Varank, Kripto paralara çok sıcak bakmadığını anca bu tür bir piyasanın neler yapabileceğinden bilgisi olduğu ve başıboş bırakmayacaklarının altını çizdi. Açıklamalardan anlayacağımız üzere Kripto para yatırımcılarına yaptırımlar yolda görünüyor.

Bakan Varank'dan Kripto Para Açıklaması

Bu Durumda Yatırımcılar Ne Yapacaklar?

Son zamanlarda yatırımcılar tarafından kripto paralar çok önemli hale geldi. Bugün Avrupa genelinde kripto paralara en büyük yatırımı yapan ülkelerin başında gelenlerden biriside Türkiye…

Hükümetimiz kripto paralarla ilgili ne gibi bir adım atacağı şuanda belirlenmiş değil. Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamalardan sonra, Türkiye’nin kendine ait bir kripto para oluşturabileceğini düşünmüş gibi görünüyor. Fakat Bakan Varank’ın yapmış olduğu açıklamalarla bu düşüncenin de değiştiğini düşünebiliriz. Bu konu hakkında yeni bilgiler geldikçe sitemiz üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bakan Varank'dan Kripto Para Açıklaması

Bakan Varank'dan Kripto Para Açıklaması

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu