TeknoDiot
     
     
     

Aylık Ücretli Abonelik Sunan “Google Play Pass”

Aylık Ücretli Abonelik Sunan "Google Play Pass"

Google Play Pass, yüzlerce premium uygulamaya ve oyunlara aylık ücretli erişim sağlayacak.

Google, kullanıcıların aylık bir abonelik ücreti karşılığında Google Play Store’daki yüzlerce premium uygulamaya ve oyuna erişmelerini sağlayacak olan Play Pass aboneliğini test ediyor. Tüm uygulamalar ve oyunlar reklamsız ve tamamen premium olacak.

Şirket bu özelliği aylık 4,99 dolar ücretle test etmeye başladı. Fiyatlandırma muhtemelen kesin değil ve Google Play Pass resmen ilan edilmeden önce fiyat değişebilir. Bölgeye bağlı olarak da fiyatın değişiklik gösterebileceği de öne sürülmüş durumda. Google ayrıca hizmet için 10 günlük bir deneme sunacak.

Google, Play Pass kullanan kullanıcıların “reklamsız, indirme ücreti olmayan veya uygulama içi satın alma olmadan yüzlerce premium uygulamaya ve oyuna erişebileceklerini” açıkça vurguluyor.

Google Play Pass için kollar sıvandı

Aylık Ücretli Abonelik Sunan "Google Play Pass"

Uygulamaların ve oyunların bir abonelik modeli benimsediğini gördük, ancak Google’ın Google Play Store’daki uygulamalar ve oyunlar için bir abonelik modeli benimsemesi ilginç. Google Play Pass, Apple Arcade‘den farklıdır; ikincisi, iPad, iPhone ve macOS’da çalışan, zorlayıcı bir hikaye ile yüksek kaliteli oyunlar sunmayı vaat ediyor. Play Pass, yüzlerce uygulama ve oyuna erişim sağlayan Play Store için tüketebileceğiniz bir hizmet gibidir.

Bu özellik zaten test aşamasında olduğundan, Google’ın Ekim ayında Pixel 4’ün piyasaya sürülmesinin yanı sıra, bu ayın sonlarında Android Q’nun son sürümünü çıkardığı zaman Google Play Pass hizmetini resmi olarak duyurması bekleniyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Digiturk, Türkiye’de İnternet Hizmeti Vermeye Başlayacak

Buğra Noyan

CS:GO’ya PUBG Gibi Bir Battle Royale Modu Gelebilir!

Buğra Noyan

Kingston, Yeni microSD Kartlarını Tanıttı

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Ali 5 Ağustos 2019 at 12:12

Degisik 1 uygulama ins bu uygulamada youtube premium gibi çöp çıkmaz 🙂

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.