Avengers Endgame’den Yeni Görsel Yayınlandı - TeknoDiot.com

Avengers Endgame’den Yeni Görsel Yayınlandı

Abone Ol 

2012’de çıkan ilk Avengers filminin ütünden 7 sene geçti ve Avengers Endgame ile beyazperde de son kez o altılıyı yan yana göreceğiz.

takipçi satın al
takipçi satın al

Orville isimli patlamış mısır markası, sitelerinde Avengers Endgame’in yeni bir reklam görselini yayınladı. Bu reklam görselinde Avengers filminin ana karakterleri yer alıyor. Görselde dikkat sürükleyen ilk şey Hulk’un durgun durması ve suratının iyice Banner’a benzemesi, muhtemelen Profesör Hulk hali olacak bu Banner’ın. Bunun yanında Black Widow’un sol eline bakarsanız muhtemelen Kuantum Seyahat Makineyi olan bir şey duruyor.

Avengers Endgame’den Yeni Görsel Yayınlandı

[sp-related style=”light” id=”33133″]

”Avengers Infinity War’da yaşanan yıkıcı olaylardan sonra evren Öfkeli Titan Thanos’un çabası sayesinde bir yıkıntıya döndü. Sonucu ne olursa olsun Avengers üyeleri evrene sonsuza kadar düzeni getirmek ve Thanos’un yaptığını geriye çevirmek için tekrar bir araya gelmesi gerekmektedir.”

Göz atın:   Stranger Things'ın 4. Sezon Çekimleri Koronavirüs Nedeniyle Durduruldu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!