TeknoDiot
     
     
     

Avengers Endgame’den Yeni Görsel Yayınlandı

Avengers Endgame’den Yeni Görsel Yayınlandı

2012’de çıkan ilk Avengers filminin ütünden 7 sene geçti ve Avengers Endgame ile beyazperde de son kez o altılıyı yan yana göreceğiz.

Orville isimli patlamış mısır markası, sitelerinde Avengers Endgame’in yeni bir reklam görselini yayınladı. Bu reklam görselinde Avengers filminin ana karakterleri yer alıyor. Görselde dikkat sürükleyen ilk şey Hulk’un durgun durması ve suratının iyice Banner’a benzemesi, muhtemelen Profesör Hulk hali olacak bu Banner’ın. Bunun yanında Black Widow’un sol eline bakarsanız muhtemelen Kuantum Seyahat Makineyi olan bir şey duruyor.

Avengers Endgame’den Yeni Görsel Yayınlandı

[sp-related style=”light” id=”33133″]

”Avengers Infinity War’da yaşanan yıkıcı olaylardan sonra evren Öfkeli Titan Thanos’un çabası sayesinde bir yıkıntıya döndü. Sonucu ne olursa olsun Avengers üyeleri evrene sonsuza kadar düzeni getirmek ve Thanos’un yaptığını geriye çevirmek için tekrar bir araya gelmesi gerekmektedir.”

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Netflix’in, Spotify Hakkındaki Düşüncesi Tüm Gözleri Üzerine Çekecek!

Hüseyin Ceylan

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 18 Mayıs

Buğra Noyan

Dizi Severlere TeknoDiot’dan Dizi Önerileri #1

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.