Tiktok Takipçi Satın Al

Merakla Beklenen Avengers 4 Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Yenilmezler 4’ün fragmanı yayınlandı. Mart 2019’da vizyona girecek olan Captain Marvel filminin ikinci fragmanının yayınlanmasıyla birlikte gözler Avengers 4’ün ilk fragmanı yayında.

Yenilmezler 4 filminin diğer ismi ise Infinity War – Part 2 olarak geçtiğinin altını çizelim. Yenilmezler 4’ün vizyon tarihi ise 26 Nisan 2019 olarak açıklandı. Avengers: Infinity War – Part 2 filmi yani Yenilmezler 4’ün çekimleri geçen aylar içerisinde sona ermişti. Son olarak bugün filmin ilk fragmanı yayınlandı.

[sp-related style=”light” id=”31427″]

Merakla Beklenen Avengers 4 Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Yönetmenliğini Anthony ve Joe Russo kardeşlerin yaptığını söyleyebiliriz. Chris Evans (Captain America), Robert Downey Jr. (Iron Man), Paul Rudd (Ant-Man) ve Mark Ruffalo (Hulk)’un bir arada yer aldığı fragmanda çok detaylar verilmemiş diyebiliriz.

İlk fragman olduğundan dolayı yeni gelecek olan fragmanlarda detaylar daha da belli olacaktır. Avengers 4 filmi 26 Nisan 2019’da sinemaseverlerle buluşacak.

[sp-related style=”light” id=”33039″]

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu