TeknoDiot
     
     
     

Asus ZenFone 6 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Asus ZenFone 6 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Tüm gözler Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2019’a odaklanırken, Samsung, Sony, LG, Motorola ve Nokia gibi akıllı telefon şirketlerinden gelen en son duyurular Asus cephesinde sessizliğini bozduran gelişme yaşandı.

Ancak Asus, diğer şirketleri içermeyen ayrı etkinliklerde amiral gemilerini ayırmayı tercih ettiği için bu bekleniyordu. Markanın hayranları muhtemelen şirketin bir sonraki üst düzey telefonu olacak olan ZenFone 6 hakkında bir şeyler öğrenmek konusunda endişeli.

Şimdi, söz konusu olduğu ZenFone 6 hakkında biraz bilgiler paylaşılmış değil. Lowyat tarafından tespit edilen bir dergi ilanına göre Asus’un bir sonraki amiral gemisi olan ZenFone 6 modeli 14 Mayıs’ta resmen tanıtılacak.

Asus ZenFone 6 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Dergi sayfasında yer alan teaser görselini dikkate alarak Zenfone 6’da ekran çentiğine yer verilmeyeceğini söyleyebiliriz. Bu durumda ekrana gömülü kamera veya kızaklı / açılır yapıda ön kamera olmak üzere iki farklı ihtimal ortaya çıkıyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Galaxy A51 İçin İlk Defa Yazılım Güncellemesi Yayınlandı!

Yusuf Karcılar

Samsung Galaxy Note 10 Tasarımı Sızdırıldı!

Hüseyin Ceylan

Redmi Note 8 Pro ve Redmi Note 7 İçin Android 10 Güncellemesi Başladı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.