Tiktok Takipçi Satın Al

Asus ZenFone 6 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Tüm gözler Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2019’a odaklanırken, Samsung, Sony, LG, Motorola ve Nokia gibi akıllı telefon şirketlerinden gelen en son duyurular Asus cephesinde sessizliğini bozduran gelişme yaşandı.

Ancak Asus, diğer şirketleri içermeyen ayrı etkinliklerde amiral gemilerini ayırmayı tercih ettiği için bu bekleniyordu. Markanın hayranları muhtemelen şirketin bir sonraki üst düzey telefonu olacak olan ZenFone 6 hakkında bir şeyler öğrenmek konusunda endişeli.


Şimdi, söz konusu olduğu ZenFone 6 hakkında biraz bilgiler paylaşılmış değil. Lowyat tarafından tespit edilen bir dergi ilanına göre Asus’un bir sonraki amiral gemisi olan ZenFone 6 modeli 14 Mayıs’ta resmen tanıtılacak.

Asus ZenFone 6 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Dergi sayfasında yer alan teaser görselini dikkate alarak Zenfone 6’da ekran çentiğine yer verilmeyeceğini söyleyebiliriz. Bu durumda ekrana gömülü kamera veya kızaklı / açılır yapıda ön kamera olmak üzere iki farklı ihtimal ortaya çıkıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu