«
Asus ZenFone 6 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri ASUS Haberleri

Tüm gözler Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2019’a odaklanırken, Samsung, Sony, LG, Motorola ve Nokia gibi akıllı telefon şirketlerinden gelen en son duyurular Asus cephesinde sessizliğini bozduran gelişme yaşandı.

Ancak Asus, diğer şirketleri içermeyen ayrı etkinliklerde amiral gemilerini ayırmayı tercih ettiği için bu bekleniyordu. Markanın hayranları muhtemelen şirketin bir sonraki üst düzey telefonu olacak olan ZenFone 6 hakkında bir şeyler öğrenmek konusunda endişeli.

Şimdi, söz konusu olduğu ZenFone 6 hakkında biraz bilgiler paylaşılmış değil. Lowyat tarafından tespit edilen bir dergi ilanına göre Asus’un bir sonraki amiral gemisi olan ZenFone 6 modeli 14 Mayıs’ta resmen tanıtılacak.

Asus ZenFone 6 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri ASUS Haberleri

Dergi sayfasında yer alan teaser görselini dikkate alarak Zenfone 6’da ekran çentiğine yer verilmeyeceğini söyleyebiliriz. Bu durumda ekrana gömülü kamera veya kızaklı / açılır yapıda ön kamera olmak üzere iki farklı ihtimal ortaya çıkıyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *