Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS, Zenfone 11 Akıllı Telefonunu Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

ASUS Zenfone serisi, muhtemelen pazardaki en az değer verilen amiral gemisi akıllı telefon serisi olabilir çünkü şirketin güçlü bir pazarlama ve diğer etkenlerle değiştirebileceği bir şeyi yoktur. Cesurca söylenebilir ki, ASUS Zenfone 10 akıllı telefonu kompakt boyutuyla harika bir cihazdı ve serinin tamamen iptal edilebileceği söylentileri çıktığında, birçok kullanıcı büyük hayal kırıklığına uğradı. Neyse ki, ASUS bu söylentileri yalanladı ve bugün şirket resmen Zenfone 11’in yakın gelecekte tanıtılacağını ve daha da önemlisi, henüz Qualcomm’un dahi duyurmadığı Snapdragon 8 Gen 4 çip ile donatılacağını doğruladı.

Ayrıca, telefon Android 14’ü kullanacak, 16 gigabayta kadar RAM kapasitesi ve Full HD+ ekran çözünürlüğüne sahip olacak. Ne yazık ki, bu telefonun piyasaya sürülmesini birkaç ay daha beklemek gerekecek çünkü şirket sadece ROG Phone 8 Pro’sunu duyurdu ve bu telefonda kullanılan işlemci henüz resmi olarak duyurulmadı. Şirketin yeni bir amiral gemisi hakkında herhangi bir haber almayı uzun süredir bekleyen hayranlar için harika haberler. Ancak, bu telefonlar piyasada daha çekici görünse de – büyük amiral gemilerine göre daha kompakt, elde iyi duruyor, aşırı ısınmıyor ve rakiplerden daha ucuzlar – yine de bu avantajlara rağmen, telefonlar talep görmüyor ve ASUS’un çok sınırlı satışları var.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu