Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS Yeni Soğutucusunu ve Güç Kaynağını Tanıttı

ASUS Republic of Gamers, Computex 2019’da en yeni oyuncu ürünlerini tanıttı.

Tanıtılan ürünler arasında ROG Theta oyuncu kulaklıkları, ROG Strix taşınabilir oyuncu monitörü, ROG Strix güç kaynağı, ROG Strix LC RGB AIO soğutucular ve Aura Creator bulunuyor.


ASUS Republic of Gamers (ROG), Computex 2019’da tüm dünyadaki oyuncuları heyecanlandıracak yepyeni oyuncu ürün serisini gözler önüne serdi. Tanıtılan ürünler arasında ROG Theta ve Theta Electret oyuncu kulaklıkları; ROG Strix XG17 taşınabilir oyuncu monitörü; ROG Strix güç kaynakları; ROG Strix LC 120/240/360 RGB hepsi bir arada (AIO) sıvı soğutma sistemleri ve Aura Sync aydınlatma üzerinde yeni kontrol seçenekleri sunan Aura Creator (beta) uygulaması bulunuyor.

Medya mensupları, iş adamları ve kullanıcılar oyun ekipmanlarının geleceğini Tayvan Dünya Ticaret Merkezi’ndeki Taipei Nangang Fuar Salonu’nda yer alan ROG standında görebiliyor.

ROG Strix 750W Gold ve 650W Gold: Oyuncu sınıfı güç kaynakları

ROG Strix serisi güç kaynakları oyunculara üst düzey performans sunuyor. Dev ROG soğutma blokları ve 13 mm eksen teknolojili fanlara sahip 750 W ve 650 W modellerden oluşan seri, serin ve sessiz çalışıyor.

ASUS Yeni Soğutucusunu ve Güç Kaynağını Tanıttı

Japon üretimi kapasitörler ve düşük RDS (açık) MOSFET’ler, 10 yıllık garanti için temel oluşturuyor. Strix güç kaynakları bu sayede 80 PLUS® Gold sertifikasını da taşıyor. Oyuncular sonuç olarak, en yoğun oyunlara dayanabilecek, son derece sessiz ve verimli bir güç kaynağına kavuşuyor.

Dikkat çekici ve derli toplu görünüme sahip sistemler için Strix güç kaynaklarında tamamen modüler kablolar kullanılıyor. Ayrıca, kendinize özel bir görünüm oluşturmak için birlikte gelen çıkartma seçenekleri ve manyetik sembol de kullanılabiliyor.

ROG Strix LC 120/240/360 RGB: Parlak renklere sahip sıvı soğutma sistemleri

ROG Strix LC soğutucular, sorun çıkarmayan kapalı döngü ile yüksek performanslı sıvı soğutma sağlıyor. Hız aşırtmaya hazır Intel Core veya AMD Ryzen işlemcilerinden en yüksek değeri almak isteyen kullanıcılar bu soğutucularla mükemmel seçeneklere kavuşuyor.

ASUS bu seriyi 120, 240 ve 360 mm boyutlarındaki adreslenebilir RGB fanlarla renkli bir tarz yaratmaya imkân tanıyan yeni modellerle genişletiyor. Adreslenebilir RGB’lere sahip, ROG tasarımı radyatör fanları, hava akışını ve statik basıncı optimize ediyor ve akustiği geliştiriyor. Millerdeki ROG çıkartmaları da ekstra bir tarz katıyor.

ROG Strix LC RGB soğutucular Aura Sync’e tam destek vererek mevcut sistemlere ve ışık gösterilerine kusursuz bir şekilde uyum sağlayabiliyor.

ASUS Yeni Soğutucusunu ve Güç Kaynağını Tanıttı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu