Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS Yeni Oyuncu Kulaklıklarını Tanıttı

ASUS Republic of Gamers, Computex 2019’da en yeni oyuncu ürünlerini tanıttı.

Tanıtılan ürünler arasında ROG Theta oyuncu kulaklıkları, ROG Strix taşınabilir oyuncu monitörü, ROG Strix güç kaynağı, ROG Strix LC RGB AIO soğutucular ve Aura Creator bulunuyor.

ASUS ROG Theta: 7.1 çevresel ses özellikli USB-C oyuncu kulaklığı


İyi yorumlar alan ROG Centruion modelinin izinden giden ROG Theta, sekiz ayrı sürücü ve sektörün ilk sanal subwoofer’ı ile 7.1 çevresel sesleri doğrudan oyunculara sunuyor. Sanal subwoofer’larla desteklenen ASUS Essence sürücüleri, derin baslarla birlikte çevreleyici bir ses ortamı oluşturuyor.

Theta ayrıca, sektördeki bir başka ilk olan, yapay zeka destekli gürültü önleyicili mikrofona sahip. 50 milyon farklı sesi tanımlayıp önlemek için makine öğrenimi tekniklerinden yararlanan ürün, kullanıcının konuşmalarını tespit edip koruyarak oyun içinde net iletişim kurulmasını sağlıyor.

ESS SABRE9601 dörtlü amplifikatör ve üst seviye ROG anakartlarda kullanılan özel ayarlı 7.1 DAC ile ev sineması sınıfı çıkış elde eden Theta, kayıpsız ses deneyimi sunuyor.

ASUS Yeni Oyuncu Kulaklıklarını Tanıttı

ASUS ROG Theta Electret: Hi-fi 3,5 mm oyuncu kulaklığı

ROG Theta Electret, Computex 2019’da tanıttığımız ikinci yeni oyuncu kulaklığı. Sektörde bir başka ilke imza atan Theta Electret, yüksek doğruluklu elektret sürücüler ile dinamik subwoofer’ları birlikte sunarak her tür kullanım senaryosunda olağanüstü ses kalitesi sunuyor. Gerçekçi stereo sesler güçlü ve etkili baslarla destekleniyor.

Ses tutkunları düşünülerek geliştirilen Theta Electret, Hi-Fi kalitesi sağlıyor. Gümüş kaplama bakırdan üretilen 3,5 mm bağlantı kablosu, yüksek frekanslı ses üretimini destekliyor ve tüm ses türlerinde mükemmel doğruluk sunuyor. 3,5 mm – 6,3 mm jak adaptörüyle birlikte gelen Theta Electret’i, Hi-Fi sistemlere bağlamak da mümkün. TeamSpeak ve Discord sertifikalı entegre boom mikrofon da bulunan bu yeni kulaklık, oyun içi net iletişim sağlıyor.

ASUS Yeni Oyuncu Kulaklıklarını Tanıttı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu