ASUS Yeni Oyuncu Kulaklıklarını Tanıttı - TeknoDiot.com

ASUS Yeni Oyuncu Kulaklıklarını Tanıttı

Abone Ol 

ASUS Republic of Gamers, Computex 2019’da en yeni oyuncu ürünlerini tanıttı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Tanıtılan ürünler arasında ROG Theta oyuncu kulaklıkları, ROG Strix taşınabilir oyuncu monitörü, ROG Strix güç kaynağı, ROG Strix LC RGB AIO soğutucular ve Aura Creator bulunuyor.

ASUS ROG Theta: 7.1 çevresel ses özellikli USB-C oyuncu kulaklığı

İyi yorumlar alan ROG Centruion modelinin izinden giden ROG Theta, sekiz ayrı sürücü ve sektörün ilk sanal subwoofer’ı ile 7.1 çevresel sesleri doğrudan oyunculara sunuyor. Sanal subwoofer’larla desteklenen ASUS Essence sürücüleri, derin baslarla birlikte çevreleyici bir ses ortamı oluşturuyor.

Theta ayrıca, sektördeki bir başka ilk olan, yapay zeka destekli gürültü önleyicili mikrofona sahip. 50 milyon farklı sesi tanımlayıp önlemek için makine öğrenimi tekniklerinden yararlanan ürün, kullanıcının konuşmalarını tespit edip koruyarak oyun içinde net iletişim kurulmasını sağlıyor.

ESS SABRE9601 dörtlü amplifikatör ve üst seviye ROG anakartlarda kullanılan özel ayarlı 7.1 DAC ile ev sineması sınıfı çıkış elde eden Theta, kayıpsız ses deneyimi sunuyor.

ASUS Yeni Oyuncu Kulaklıklarını Tanıttı

ASUS ROG Theta Electret: Hi-fi 3,5 mm oyuncu kulaklığı

ROG Theta Electret, Computex 2019’da tanıttığımız ikinci yeni oyuncu kulaklığı. Sektörde bir başka ilke imza atan Theta Electret, yüksek doğruluklu elektret sürücüler ile dinamik subwoofer’ları birlikte sunarak her tür kullanım senaryosunda olağanüstü ses kalitesi sunuyor. Gerçekçi stereo sesler güçlü ve etkili baslarla destekleniyor.

Ses tutkunları düşünülerek geliştirilen Theta Electret, Hi-Fi kalitesi sağlıyor. Gümüş kaplama bakırdan üretilen 3,5 mm bağlantı kablosu, yüksek frekanslı ses üretimini destekliyor ve tüm ses türlerinde mükemmel doğruluk sunuyor. 3,5 mm – 6,3 mm jak adaptörüyle birlikte gelen Theta Electret’i, Hi-Fi sistemlere bağlamak da mümkün. TeamSpeak ve Discord sertifikalı entegre boom mikrofon da bulunan bu yeni kulaklık, oyun içi net iletişim sağlıyor.

Göz atın:   Kesintisiz Enerjiye İhtiyaç Duyulan Her Alanda Emsa Jeneratör!

ASUS Yeni Oyuncu Kulaklıklarını Tanıttı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL