bayigram.com

7.1 Özellikli Sade Tasarımlı Oyuncu Kulaklığı: ASUS TUF Gaming H7

Dahili 7.1 sanal çevresel ses ve gözlük takanlara konfor sunan yeni kulak yastıklarına sahip TUF Gaming H7 oyuncu kulaklığına bu videomuzda yakından baktık.

Gözlük takarken daha rahat etmenizi sağlayan basınç azaltıcı yastık. Daha fazla dayanıklılık sağlayan, paslanmaz çelikten üretilmiş sağlam kafa bandı.


Etkileyici sesler için 53mm’lik özel ASUS Essence sürücüleri ve hava geçirmez bölüm. Cihazın kablosundaki tuşa tek basışta dahili 7.1 sanal çevresel ses. PC, Mac, PS4, Nintendo Switch, mobil telefonlar ve Xbox One platformlarında desteği mevcuttur.

Uzun süre boyunca oyun oynayan veya yayın yapanlara rahatlık sunmak için tasarlanan yeni TUF Gaming H7 kulaklık, serin kalan özel kumaşa ve gözlük saplarına baskıyı azaltan yumuşak kanallara sahip gelişmiş kulak yastıklarına sahip.

53 mm ASUS Essence sürücüleri, hava geçirmez bölme tasarımı ve sanal 7.1 çevresel ses ile kulaklık, oyun içi deneyiminizi etkileyici seslerle tamamlıyor. TUF adını sonuna kadar hak eden yeni kulaklıkta oyun oynamak ve seyahat etmenin getireceği aşınmaya uzun yıllar boyunca dayanabilecek paslanmaz çelik kafa bandı bulunuyor.

7.1 Özellikli Sade Tasarımlı Oyuncu Kulaklığı: ASUS TUF Gaming H7

ASUS TUF Gaming H7 İnceleme Videosu

TUF Gaming H7, ASUS oyuncu kulaklıklarının simge haline gelmiş özelliklerini taşıyor. Özel hava geçirmez bölme ve 53mm ASUS Essence sürücüleri güçlü baslara sahip net sesler sunarak gerçekçi ve etkileyici bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Kumanda üzerinde açma kapama butonları sayesinde 7.1 çevresel ses özelliğini aktif ve pasif yapabiliyorsunuz. Kulaklık kablo üzerindeki tek bir tuşa basarak etkinleştirilebilen dahili 7.1 sanal çevresel sesler* sunuyor. Sesle ilgili tüm işlemler kulaklık tarafından yapıldığından PC performansını etkileyebilecek hiçbir yazılım kurmaya gerek yok.

Ayarlanabilir kulak yastıkları sayesinde TUF Gaming H7 her tür kafa şekline uyabiliyor ve oyuncuları uzun oyun maratonlarında bile rahatsız etmiyor. Daha yumuşak bir malzemeden üretilen bu yastıklar gözlük saplarına daha az baskı yaparak gözlük takan oyuncuların rahat etmesini sağlıyor. Diğer kulaklıkların aksine, kulaklıktaki kulak yastıklarında hızlı soğuyan özel bir kumaş ve ses izolasyonuyla birlikte rahatlık da sunan deri malzeme kullanılıyor. Hızlı soğuyan kumaş ısıyı %25 düşürerek oyuncuların uzun oyun maratonları sırasında serin kalmasını sağlıyor.

7.1 Özellikli Sade Tasarımlı Oyuncu Kulaklığı: ASUS TUF Gaming H7

Sade tasarım ve performans bir arada: ASUS TUF Gaming H7

TUF Gaming H7 uzun süre oyun oynamanın getirdiği aşınmaya dayanacak, paslanmaz çelikten üretilen dayanıklı bir kafa bandına sahip. Bir önceki sürüme göre kafanızı %20 daha az sıkıştıran bu bant oyun sırasında rahat etmenizi sağlıyor.

Dikkatli bir şekilde tasarlanan kulaklıkta iki adet mikrofon bulunuyor. Oyunlarda net iletişim kurmayı sağlayan ayrılabilir boom mikrofonun yanı sıra ses ayarı yapmayı ve sesi tamamen kapatmayı sağlayan tuşlar ile kabloda yer alan mikrofon da telefon görüşmeleri ve diğer günlük işler için rahatlık sunuyor. Zaten mikrofon testlerini dahi videomuzda test etmiş bulunduk.

7.1 Özellikli Sade Tasarımlı Oyuncu Kulaklığı: ASUS TUF Gaming H7

Armoury II yazılımı geniş kontrol seçenekleri ve kullanışlı bir arayüz sunuyor. Bunlar sayesinde TUG Gaming H7’i kolayca kendi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Eşitleme yapmaktan (EQ) 7.1 hoparlör düzey dengelemeye ve FPS veya yarış gibi farklı oyun türleri ve senaryolar için kolayca ses profilleri oluşturup uygulamaya kadar birçok farklı olanakla ses deneyiminizin tüm kontrolünü elinize alın.

7.1 Özellikli Sade Tasarımlı Oyuncu Kulaklığı: ASUS TUF Gaming H7 7.1 Özellikli Sade Tasarımlı Oyuncu Kulaklığı: ASUS TUF Gaming H7

7.1 Özellikli Sade Tasarımlı Oyuncu Kulaklığı: ASUS TUF Gaming H7 7.1 Özellikli Sade Tasarımlı Oyuncu Kulaklığı: ASUS TUF Gaming H7 7.1 Özellikli Sade Tasarımlı Oyuncu Kulaklığı: ASUS TUF Gaming H7 7.1 Özellikli Sade Tasarımlı Oyuncu Kulaklığı: ASUS TUF Gaming H7 7.1 Özellikli Sade Tasarımlı Oyuncu Kulaklığı: ASUS TUF Gaming H7

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu