Tiktok Takipçi Satın Al

Sadeliği Seven Oyuncuların Tercihi: ASUS TUF Gaming H3 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

ASUS’un oyuncu ekipmanları markası olan TUF Gaming’in sade mi sade, kaliteli mi kaliteli oyuncu kulaklığı TUF Gaming H3 modeline bu videomuz da yakından baktık.

7.1 ses teknolojisini içerisinden barından TUF Gaming H3 modeli ses kalitesi olarak gerçek anlamda güzel işler çıkardığını söylemek mümkün.


Ses, derin bas, hafif tasarım, hızlı soğutma kulak yastıkları içeren PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için TUF Gaming H3 oyun kulaklığı kullanılabilir durumda.

ASUS TUF Gaming H3 neler sunuyor?

  • 50 mm ASUS Essence sürücüleri ve özel hava geçirmez hazne teknolojisi, etkileyici bir ses deneyimi sunar
  • Windows Sonic tarafından desteklenen sanal 7.1 surround ses
  • Sağlam, paslanmaz çelik kafa bandı ve boyunduruk geliştirilmiş stabilite ve dayanıklılık sağlar
  • Hafif tasarım oyun oynarken rahatlık sağlar
  • PC, Mac, PS4, Nintendo Switch, Xbox One ve cep telefonları için platformlar arası destek
  • Analog mikrofon net oyun içi iletişim sağlar
  • 1.3 metre kablo uzunluğu

ASUS TUF Gaming H3 oyuncu kulaklığı, uzun süre oynayan veya oynayan oyuncular için inanılmaz konfor ve dayanıklılık sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Hafif yapıya, ASUS hızlı soğutma kulak yastıklarına, paslanmaz çelik kafa bandına, 50 mm ASUS Essence sürücülerine ve hava geçirmez bir oda tasarımına sahip olan TUF Gaming H3 kulaklık, oyun içi ses deneyiminizi harika, etkileyici bir sesle yükseltir.

TUF Gaming H3 kulaklık, ASUS oyun kulaklıklarının en ikonik özelliğini miras aldı: sizi havaya uçuran bir oyun deneyimine sokacak güçlü baslara sahip daha net ses sağlayan özel hava geçirmez oda ve ASUS Essence sürücüleri yer alıyor.

Özellikle, sanal 7.1 ses teknolojisini içerisinde barındırması güzel bir durum. Özellike FPS oyunlarında 7.1 ses özelliğinin çok faydasını göreceksiniz. Ses teknolojisi, size rekabet avantajı sağlayacak yükseltilmiş bir ses hassasiyeti düzeyi sağlar.

ASUS TUF Gaming H3 modeli 600 Tl fiyat bandında olduğunun altını çizelim. 294 gram ağırlığındaki TUF Gaming H3 kulaklığın hafif yapısı, uzun oturumlarda sizi rahat ettirecek şekilde tasarlanmıştır. TUF Gaming H3 kulaklığı, üstün konfor sağlamak için% 100 protein deri ve hızlı soğutma bellek köpüğünden oluşan ASUS hızlı soğutma kulak yastıklarını kullanır

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu