TeknoDiot
     
     
     

Sadeliği Seven Oyuncuların Tercihi: ASUS TUF Gaming H3 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Sadeliği Seven Oyuncuların Tercihi: ASUS TUF Gaming H3 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

ASUS’un oyuncu ekipmanları markası olan TUF Gaming’in sade mi sade, kaliteli mi kaliteli oyuncu kulaklığı TUF Gaming H3 modeline bu videomuz da yakından baktık.

7.1 ses teknolojisini içerisinden barından TUF Gaming H3 modeli ses kalitesi olarak gerçek anlamda güzel işler çıkardığını söylemek mümkün.

Ses, derin bas, hafif tasarım, hızlı soğutma kulak yastıkları içeren PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için TUF Gaming H3 oyun kulaklığı kullanılabilir durumda.

ASUS TUF Gaming H3 neler sunuyor?

  • 50 mm ASUS Essence sürücüleri ve özel hava geçirmez hazne teknolojisi, etkileyici bir ses deneyimi sunar
  • Windows Sonic tarafından desteklenen sanal 7.1 surround ses
  • Sağlam, paslanmaz çelik kafa bandı ve boyunduruk geliştirilmiş stabilite ve dayanıklılık sağlar
  • Hafif tasarım oyun oynarken rahatlık sağlar
  • PC, Mac, PS4, Nintendo Switch, Xbox One ve cep telefonları için platformlar arası destek
  • Analog mikrofon net oyun içi iletişim sağlar
  • 1.3 metre kablo uzunluğu

ASUS TUF Gaming H3 oyuncu kulaklığı, uzun süre oynayan veya oynayan oyuncular için inanılmaz konfor ve dayanıklılık sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Hafif yapıya, ASUS hızlı soğutma kulak yastıklarına, paslanmaz çelik kafa bandına, 50 mm ASUS Essence sürücülerine ve hava geçirmez bir oda tasarımına sahip olan TUF Gaming H3 kulaklık, oyun içi ses deneyiminizi harika, etkileyici bir sesle yükseltir.

TUF Gaming H3 kulaklık, ASUS oyun kulaklıklarının en ikonik özelliğini miras aldı: sizi havaya uçuran bir oyun deneyimine sokacak güçlü baslara sahip daha net ses sağlayan özel hava geçirmez oda ve ASUS Essence sürücüleri yer alıyor.

Özellikle, sanal 7.1 ses teknolojisini içerisinde barındırması güzel bir durum. Özellike FPS oyunlarında 7.1 ses özelliğinin çok faydasını göreceksiniz. Ses teknolojisi, size rekabet avantajı sağlayacak yükseltilmiş bir ses hassasiyeti düzeyi sağlar.

ASUS TUF Gaming H3 modeli 600 Tl fiyat bandında olduğunun altını çizelim. 294 gram ağırlığındaki TUF Gaming H3 kulaklığın hafif yapısı, uzun oturumlarda sizi rahat ettirecek şekilde tasarlanmıştır. TUF Gaming H3 kulaklığı, üstün konfor sağlamak için% 100 protein deri ve hızlı soğutma bellek köpüğünden oluşan ASUS hızlı soğutma kulak yastıklarını kullanır

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Motorola Razr 2019 Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

Xiaomi’nin İki Yeni Redmi Telefonu MIIT Sertifikası Aldı

Uğur Aydemir

Gmail Web Sürümünde Kullanışlı Özellik Android ve iOS İçin Geldi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.