Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS, RT-AX57 Go Üç Modlu Router’nı Duyurdu

ASUS, yeni RT-AX57 Go üç modlu seyahat yönlendiricisini duyurdu. Bu çift bantlı model, ultra hızlı WiFi 6’yi 3.000 Mbps’ye kadar sunuyor. RT-AX57 Go, seyahat, iş ve ev için üç modlu bağlantı sağlıyor ve bunlar arasında 4G ve 5G mobil bağlantı paylaşımı, halka açık WiFi modu (WISP), yönlendirici modu, aboneliksiz güvenlik ve çeşitli VPN özellikleri bulunuyor. 160 MHz WiFi kanallarını destekleyerek RT-AX57 Go, önceki modellere göre dört katı kapasiteyle, 70 cihaza kadar bağlantı desteği sağlayabiliyor.

Sık seyahat edenler genellikle WiFi olmayan durumlarla karşılaşabilirler. RT-AX57 Go, mobil hotspot özelliği aracılığıyla kolay ve güvenli bir bağlantı sağlayabilir, bu sayede WiFi’yi birden fazla cihazla paylaşabilir. Seyahat edenler ayrıca otel veya havalimanı WiFi’ine bağlanabilecek cihaz sayısında bir sınırlamayla ve pahalı bağlantı ücretleriyle karşılaşabilirler. RT-AX57 Go, kullanıcılara otel odasında, bir gemide, havalimanı terminalinde veya hatta bir karavan kamp alanında herhangi bir yerde özel WiFi bağlantıları kurmayı kolaylaştırarak bu zorlukları aşmalarına yardımcı olabilir.


İçerik

Üç modlu bağlantı

ASUS, RT-AX57 Go Üç Modlu Router'nı Duyurdu

ASUS RT-AX57 Go, kullanıcıların hareket halindeyken veya evdeyken çeşitli bağlantı seçenekleriyle her zaman bağlı olmalarını sağlayabilir. Her mod, birincil veya yedek internet bağlantısı olarak sorunsuz bir çevrimiçi deneyim sunmak üzere uyarlanmıştır.

Kullanıcılar, WiFi’nin yavaş veya başka türlü kullanılamaz olduğu durumlarda, bir kamp alanında veya araçla seyahat ederken, telefonlarının 4G veya 5G mobil hotspotlarına router’ın USB WAN portuna bağlayarak bağlantı kurabilirler. Ve kablosuz internet servis sağlayıcısı (WISP) ile halka açık WiFi kullanırken, havaalanında veya gemideyken geliştirilmiş güvenlikle özel bir hotspot oluşturabilirler. Alternatif olarak, RT-AX57 Go, büyük bir evden küçük bir daireye kadar her şey için geleneksel bir yönlendirici veya erişim noktası olarak kullanılabilir. AiMesh desteği, kullanıcılara uyumlu diğer yönlendiricileri ağa ekleyerek WiFi kapsama alanını genişletmelerine izin verir, böylece zengin, gelişmiş özelliklerle sorunsuz dolaşımın keyfini çıkarabilirler. Tüm bunlar kullanıcı dostu ASUS Router mobil uygulaması ile hızlı bir şekilde kurulabilir ve yönetilebilir.

Aboneliksiz ve gelişmiş güvenlik ile VPN’ler

ASUS RT-AX57 Go, AiProtection Classic tarafından desteklenen Trend Micro™ tarafından güçlendirilen aboneliksiz ağ güvenliği gibi ASUS yönlendiricilerinden beklenen korumalarla dolu. Güvenlik Taraftarı, kullanıcılara tek bir tıklama ile ağ bütünlüklerini kontrol etme olanağı tanır ve olası sorunları hemen düzeltmek için bir özet ve teşhis sunar.

Bu arada, ASUS Safe Browsing, bireysel kullanıcılar veya bir grup cihaz için özelleştirilebilir koruma sunarak çevrimiçi etkinlikleri güven altına alır. Bu, kötü amaçlı içerikleri, reklamları ve hatta arama motoru sonuçlarından açık içeriği engelleyerek çocuklar için ek çevrimiçi koruma sunar.

Kullanıcılar ayrıca yeni veya tanıdık olmayan cihaz bağlantıları hakkında bilgi sahibi olabilir ve bilinmeyen erişimi engellemek veya yeni cihazları belirli bir kullanıcı profiline gruplamak için hızlı bir şekilde harekete geçebilirler. Ayrıca, gerçek zamanlı internet trafiği ve yönlendirici port bağlantı teşhislerini tek bir bakışta izleyebilirler, berrak görüntüler sunan sezgisel görselleştirmeler aracılığıyla.

ASUS RT-AX57 Go ayrıca, WireGuard® ve OpenVPN gibi çeşitli popüler VPN protokollerini destekleyen kapsamlı sanal özel ağ özellikleri sunar. Surfshark dahil olmak üzere 30’dan fazla VPN hizmet sağlayıcısını destekleyerek kullanıcılara ihtiyaçlarına uygun optimal hizmeti seçme esnekliği sunar. ASUS Instant Guard mobil uygulaması, halka açık WiFi üzerinden tek tıklamayla VPN bağlantıları sağlar. Ayrıca site-to-site VPN’leri destekleyerek küçük ve orta ölçekli işletmelerin özel, korumalı trafiği önceliklendirmelerine olanak tanır.

Kolay Özelleştirme

ASUS RT-AX57 Go, masaüstü yerleşim için bir stand içerir, sınırlı alanlarda çok yönlü yerleşim için duvar montajı desteği ve taşıma kablosu takmak için bir kayış deliği içerir. İşletmeler için RT-AX57 Go, özelleştirilebilir misafir portalını destekleyerek, özel marka görselleri ve hedeflenmiş yönlendirmelerle ücretsiz WiFi sunmalarına olanak tanır

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu