Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS’dan Yeni Oyuncu Monitörü: ROG Swift PG32UQ

ASUS Republic of Gamers, CES 2021'de yeni oyuncu ekipmanlarını duyurdu

Dünyanın ilk 32” HDMI 2.1 oyun monitörü ROG Swift PG32UQ, ROG Claymore II klavye ve ROG Gladius III Kablosuz fare oyuncularla buluştu.

Oyun ekosistemi zenginleşiyor: ROG Citadel XV etkileşimli deneyimi, çevrimiçi izleyicilere ROG oyun evrenini ve marka mirasını tanıtıyor.


Yeni monitor ve çevre birimleri: Dünyanın ilk 32” HDMI 2.1 oyun monitörü ROG Swift PG32UQ, ROG Claymore II klavye ve ROG Gladius III Kablosuz fare;

ASUS Republic of Gamers (ROG), ilk interaktif deneyimini ve heyecan verici bir oyun silahları ve teknolojileri serisini CES 2021 ROG For Those Who Dare sanal lansman etkinliğinde duyurdu. Etkinlikte, konsol ve PC oyunları için HDMI 2.1 desteğine sahip 32” ROG Swift PG32UQ 4K 144 Hz oyun monitörünün yanı sıra ROG Claymore II oyun klavyesi ve ROG Gladius III Kablosuz oyun faresi ilk kez oyuncuların karşısına çıktı. Bu en yeni ürünler ve daha fazlası, ROG For Those Who Dare sanal etkinlik canlı akışı sırasında tanıtılan ve Steam’den ücretsiz olarak indirilebilen sınırları aşan etkileşimli bir deneyim olan ROG Citadel XV’de keşfedilebiliyor.

ROG Citadel XV, oyun ekosistemini ve genel oyun deneyimini zenginleştirmek için ROG donanım ve yazılımları oyun içeriğine doğru genişletiyor. Deneyim, oyuncuları en yeni ROG ürünlerini ve teknolojilerini deneyimleyecekleri ROG Citadel yeraltı kalesine götürüyor. Yeni ROG dünyasını görmek için birkaç fütüristik Cyberpunk’tan ilham alan laboratuvar oyuncuları karşılıyor. Laboratuvar tasarımları, Vanguard, Fusion ve Rebel temalarına dayanan ROG tasarım dilini yansıtıyor. Kalenin içinden geçtikten sonra, katılımcıların ekranda hareket eden üç boyutlu hedefleri indirerek amaçlarını ve reflekslerini test edebilecekleri, atari salonundan ilham alan birinci şahıs nişancı mini oyununun kilidini açabiliyor.

ASUS'dan Yeni Oyuncu Monitörü: ROG Swift PG32UQ

ASUS ROG Swift PG32UQ

Dünyanın ilk 32” HDMI 2.1 oyun monitörüdü olan ASUS ROG Swift PG32UQ, 1 ms hareketli görüntü yanıt süresine (MPRT) ve 144 Hz IPS panele sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Monitör, en yeni oyun konsollarında 120 Hz’ye kadar 4K görselleri desteklemek için iki HDMI 2.1 bağlantı noktasına sahip. ultra yüksek çözünürlüklü video akışlarını tek bir arabirim üzerinden yüksek hızda ve görsel kalitede algılanabilir bir kayıp olmadan taşımaya yarayan bir sıkıştırma standardı olan Display Stream Compression (DSC) teknolojisini de destekleyen PG32UQ, tek bir DisplayPort 1.4 bağlantısı aracılığıyla 4K 144 Hz görüntü verebiliyor.

G-SYNC uyumlu olan PG32UQ, değişken kare hızlarında tutarlı ve pürüzsüz görseller için ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) teknolojisi ve ASUS Variable Overdrive teknolojisine sahiptir.

DisplayHDR 600 uyumluluğuna sahip PG32UQ, %160 sRGB ve %98 DCI-P3 renk gamını destekliyor ve Delta E <2 renk doğruluğunu garanti etmek için kutusundan fabrikada önceden kalibre edilmiş halde çıkıyor. ROG Swift PG32UQ’nun, 2021’in ilk çeyreğinin sonunda satışa sunulması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu