Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS ROG Strix Scar II ve Strix Hero II Tanıtıdı

ASUS, bugün Tayvan’da düzenlediği bir etkinlikte birkaç yeni ürününü tanıttı. Bunlardan ikisi de ROG Strix Scar II ve Strix Hero II modeli tanıtıldı. İşte ROG Strix Scar II ve Strix Hero II hakkındaki tüm detaylar. ASUS ROG Strix Scar II ve Strix Hero II özellikleri ve fiyatı.

ASUS, FPS odaklı ASUS Strix Scar II ve MOBA odaklı ASUS Strix Hero II modellerini tanıttı. ASUS bugün aslında ROG serisi üzerine birçok ürün çıkardı. Strix Scar II modelinde FPS türü oyun oynayan kişiler için ideal bir seçenek. Strix Hero II modelinde ise MOBA türü hayranları içinse QWER tuşları diğerlerinden farklı halde kullanılmış. Her iki modelinde kasa tasarımı olarak aralarında çok fark olmadığının altını çizelim.


[ilgiliicerik icerik_id=”18782″]

Her iki modelinde azaltılmış, üç tarafı oldukça ince olarak tutulmuş ve web kamerası farklı bir yere konumlandırılmış olması dikkatleri çekmeyi başarıyor. ASUS ROG Strix Scar II ve Strix Hero II modelleri 26 milimetre kalınlığında ve 2.4 kilogram ağırlığında. Her iki modelde işlemci gücünü 6 çekirdek Intel Coffee Lake Core i7-8750H veya Core i5-8300H işlemcilerden alıyor.  Ayrıca ekran olarak da 15 inç 144 Hz 1080p IPS seviyesi ekran kullanılmış durumda.

ASUS ROG Strix Scar II ve Strix Hero II her iki modelde de 32 GB’a kadar RAM kullanılabiliyor. Ekran kartı tarafına baktığımız zaman ise bizleri NVIDIA GeForce GTX 1060 karşılamakta. Bu arada ROG Strix Scar II modelinde isterseniz GTX 1070 de seçebiliyorsunuz. MOBA ağırlıklı oyunlar için tanıtılan Strix Hero II modelinde ise 60 Hz ekran seçeneği de sunulmuş. USB-AUSB-CMini DisplayPortHDMIEthernetkulaklık girişi ve SD kart okuyucu ise sunulan port girişleri. Fiyat konusuna gelecek olursak Scar II 1,999 dolardan ve Hero II 1,699 dolardan başlayan fiyat etiketlerine sahip.

FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN FOTOĞRAFIN ÜSTÜNE TIKLAMANIZ YETERLİDİR.

[Modula id=’3′]
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu