Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS ROG Strix Helios Duyuruldu!

ROG ailesinin ilk orta boy oyuncu kasası; sergileme amaçlı sistemler için temperlenmiş cam paneller ve alüminyum çerçeve, Aura Sync aydınlatma ve soğutma alternatifleriyle donatıldı.

ASUS Republic of Gamers (ROG), ilk oyuncu PC kasası modeli olan ROG Strix Helios’u duyurdu. Orta boy ve üst düzey bir kasa olan Strix Helios, seçkin bir estetik görünüme, kapsamlı kablo yönetim sistemine ve su soğutma için kafi alana sahip olmasıyla göze çarpıyor. ROG bileşenleri için sıfırdan tasarlanan Strix Helios, ROG tutkunlarının alışveriş sıralamasında mutlaka yer alacak. Yeni oyuncu kasası için belirli bölgelerde ön siparişler başladı. Ürün yakında tüm dünyada piyasaya çıkacak.


ASUS ROG Strix Helios Duyuruldu!

Dikkat çekici sistemler için tasarlandı

Strix Helios, dikkatleri üzerine çekecek bir oyun sistemi kurmak isteyenler için tasarlandı. İşlenmiş ve fırçalanmış alüminyumdan çerçeveye yerleştirilen 4 mm kalınlığında üç adet isli ve temperlenmiş cam panele sahip kasa, ön panelinde de etkisi altına alan Aura RGB aydınlatmaya yer veriyor. Her biri ayrı olarak ayarlanabilen LED’ler milyonlarca farklı renkli çeşitli efektler sunabiliyor. Bu tarz şeylerin tümü, geniş Aura Sync donanım ekoisistemiyle kolayca senkronize edilip, sisteminizin görünümünü güçlendiriyor.

ROG Strix Helios, standart yerleştirme şekline ek olarak, daha fazla güç isteyen oyuncuların iki adet[1] GPU’yu dik olarak yerleştirilmesine olanak tanıyor. Özenle hazırladıkları sistemlerini LAN partilerinde yada oyun etkinliklerinde sergilemek isteyen oyuncular, 50 kilo ağırlığa dayanabilen şık kumaş kollarla kasayı kolayca taşıyabiliyor.

ASUS ROG Strix Helios Duyuruldu!

Zahmetsiz kablo yönetimi ve bakım

Strix Helios’un akıllıca tasarlanan elastik kapaklar ıve kapsamlı bir kablo yönetim sistemi, iç kısmın düzenli, temiz ve şık görünmesini sağlıyor. GPU desteklerine haiz çok fonksiyonlu, ayarlanabilir kapak kabloları gizliyor ve ekran kartlarının yerinde kalmasını sağlıyor. Ayrıca SSD yada ROG Aura Terminal, dışarıdan görünecek şekilde monte edilebiliyor. Kasada ek olarak iki parçalı bir PSU koruması bulunuyor. Bu korumanın ön tarafındaki kısım ROG Thor veya OLED ekranlı diğer güç kaynaklarına uyum sağlıyor. Arka kısımdaki yarı saydam kablo kılıfları istenmeyen görüntü kirliliğini ortadan kaldırıyor ve RGB cihazların parlamasını sağlıyor.

Strix Helios ile bir sistem kurmak ve bunun bakımını yapmak çok rahat. Kasanın arkasındaki serbest bırakma düğmeleri ile kullanıcılar panelleri çıkarıp iç kısma alet kullanmadan erişebiliyor. Alttan menteşeli paneller, tamamen çıkarılana kadar belli bir açıda durabiliyor. Kasa ek olarak fan ve radyatör montaj askılarının yanı sıra üst, ön ve alt bölümde toz koruması için çıkarılabilir filtrelerle birlikte geliyor.

ASUS ROG Strix Helios Duyuruldu!

Üstün performans ve bağlantı seçenekleri

Yüksek performans için üretilen ve genişletme olanakları sunan Strix Helios, EATX biçimine kadar tüm anakartlara destek veriyor. Ayrıca kapsamlı su soğutma sistemleri için de kafi alan sunuyor. 420 mm ön ve 360 mm üst radyatörlere destek veren kasada su soğutma pompası ve rezervuarı için de uygun alan ayrılmış.

Kasadaki gelişmiş giriş çıkış paneli ters olarak da kullanılabilen USB 3.1 Type C™ girişi, fan hızı ve RGB aydınlatma için özel kontroller de dahil olmak üzere birçok bağlantı seçeneğine ve hızlı kontrol olanağına haiz.

· 4 mm kalınlığında üç adet isli ve temperlenmiş cam açık oturum, fırçalanmış ve işlenmiş alüminyum çerçeve ve ön panelde Aura Sync RGB aydınlatmayla donatıldı.

· Dahili GPU destekleri, iki parçalı PSU koruması ve yarı saydam arka kapak ile zahmetsiz kablo yönetimi.

· 420 mm ön / 360 mm üst radyatörler, su soğutma pompası ve rezervuarı için kafi alana sahip kasa, EATX biçimine kadar tüm anakartlara destek veriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

4 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu