ASUS ROG Phone III Yeniden Ortaya Çıktı

ASUS’un bu ay ROG Phone 3 oyun akıllı telefonunu duyurması bekleniyor. Cihaz yakın zamanda Geekbench kıyaslama platformu ve ASUS_I003DD model numarası ile Wi-Fi Alliance tespit edilmişti.

ZS661KS model numarası Avrasya Ekonomi Komisyonu (AET) platformunda ortaya çıktı. Çıkışı yaklaşan ASUS ROG Phone 3 oyun telefonuyla ilişkili gibi görünüyor.


ASUS resmi internet sitesinde aksesuar sayfa ZS661KS gerçekten ROG Telefon III’e ait olduğunu belirtmektedir. Bu nedenle, EEC, akıllı telefonun paketlediği başka bir sertifikadır. Oyun telefonunun Avrupa pazarlarına gideceğini gösteriyor.

ASUS ROG Phone III Yeniden Ortaya Çıktı

Şu anda, aksesuar sayfasında, ROG Phone 3 için yalnızca tek bir USB-C şarj kablosundan bahsediliyor. Tayvanlı şirketin cihaz için daha fazla aksesuar satması muhtemel.

ASUS ROG Phone 3’ün Geekbench sızıntısı, 8 GB RAM ve 12 GB RAM sürümlerinde geleceğini ortaya çıkardı. Telefon Android 10 işletim sistemi ile kutudan çıkacak. Snapdragon 865 mobil platformundan güç alacak olan telefon, ASUS ZenFone 7’nin Temmuz ayında da açıklanacağını iddia etti. Bununla birlikte, söylenti değirmeni henüz özellikleri hakkında somut bir bilgi ortaya koymadı. Son olarak ilgili haberlerde, EEC sertifikasyon sitesi OPPO CPH2126, Motorola XT2081-2 ve XT2083-3 gibi akıllı telefonları da onayladı. OPPO ve Motorola telefonlarının tanımlamaları henüz bilinmiyor.

ASUS ROG Phone III Yeniden Ortaya Çıktı

ASUS ROG Phone III Yeniden Ortaya Çıktı

ASUS ROG Phone III Yeniden Ortaya Çıktı  ASUS ROG Phone III Yeniden Ortaya Çıktı  ASUS ROG Phone III Yeniden Ortaya Çıktı  ASUS ROG Phone III Yeniden Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu