Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS, Yeni Oyuncu Klavyesi ROG Claymore II Modelini Duyurdu

ASUS Republic of Gamers, CES 2021'de yeni oyuncu ekipmanlarını duyurdu!

Yeni monitor ve çevre birimleri: Dünyanın ilk 32” HDMI 2.1 oyun monitörü ROG Swift PG32UQ, ROG Claymore II klavye ve ROG Gladius III Kablosuz fare duyuruldu!

Dünyanın ilk 32” HDMI 2.1 oyun monitörü ROG Swift PG32UQ, ROG Claymore II klavye ve ROG Gladius III Kablosuz fare oyuncularla buluştu.


ROG Claymore II, içi boş kare gövde tasarımı ve her yönden tuş başına aydınlatma için gömülü RGB LED’ler kullanan ROG RX Mavi Optik Mekanik Anahtarlara sahip ilk mekanik RGB oyuncu klavyesidir. Sıfıra yakın geri çevrilme gecikmesi sağlayan benzersiz anahtar tasarımı, tuşları basıldıkları anda hemen tetikliyor. İçi boş kare gövde, dört tuş başlığı köşe mandalı ve X-sabitleyici mekanizması tutarlı ve yalpalamasız tuş vuruşları sağlarken, 100 milyon tuşa basma ömrü olağanüstü dayanıklılık sunuyor. Claymore II, ASUS ROG RX Kırmızı anahtarlı modeliyle de aramızda olacak.

ASUS, Yeni Oyuncu Klavyesi ROG Claymore II Modelini Duyurdu

Claymore II’nin manyetik bir bilek desteği ve çeşitli oyun tarzlarına ve oyun kurulumlarına uyması için klavyenin %80’lik uzunluğunun her iki tarafına da takılabilen çıkarılabilir bir sayısal tuş takımı bulunuyor. Sayısal tuş takımı, üretkenlik kısayolları veya makro komutları için özelleştirilebilen dört ortam kontrol tuşu içerir, ayrıca ses seviyesini ayarlamak için bir de kaydırma tekerleğine sahip.

Kablolu USB-C® ve 2,4 GHz RF kablosuz bağlantılar, gecikmesiz bağlantı sağlıyor. 4000 mAh pil, tek bir şarjla 40 saate kadar kullanım sağlarken, USB-C bağlantısı ayrıca diğer cihazlar için hızlı şarjı veya USB geçişini destekliyor. Claymore II, çok sayıda özelleştirme seçeneği için kablosuz Aura Sync aydınlatma senkronizasyonu ve Armoury Crate yazılım desteğine de sahip.

ASUS, Yeni Oyuncu Klavyesi ROG Claymore II Modelini Duyurdu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu