Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS Republic of Gamers, Wingwall Ekran Kartı Babitleyicisini Duyurdu

Yeni çerçeve kullanılmayan PCIe yuvalarını değerlendirerek ekran kartının sallanmasını önlüyor

ASUS, modern oyun bilgisayarlarında sıkça görülen büyük ekran kartlarının ağırlığını desteklemeye yardımcı olmak için tasarladığı ROG Wingwall ekran kartı sabitleyicisini duyurdu.


Ayarlanabilen ve kolayca monte edilebilen bu parça mevcut ASUS ve ROG ekran kartlarını destekleyen entegre sert çerçeveler ve tam boy arka plakalar gibi özelliklerin üzerine ekstra katkı sağlıyor, kendi sistemini toplayanların büyük kartlarda sallanma sorunu yaşamasını önlüyor.

ROG Wingwall ekran kartı sabitleyicisi bilgisayar kasasındaki kullanılmayan PCI Express® genişleme yuvalarından yararlanıyor. Üç adet montaj deliği yuvadaki vidaları veya monte edilen diğer donanımları kullanarak kartın ağırlığını sabitleyicinin son derece sağlam alüminyum çerçevesine dağıtıyor ve kartın yatay kalmasını sağlıyor. Bu ayarlanabilir ve uyarlanabilir destek platformu yatay olarak kayabiliyor ve dikey olarak genişleyebiliyor. Böylece hemen her biçimde ekran kartına mükemmel destek sunuyor.

ASUS Republic of Gamers, Wingwall Ekran Kartı Babitleyicisini Duyurdu

ROG Wingwall ayrıca Aura Sync özellikli bir RGB LED dizisine sahip. Kolayca değiştirilebilen iki akrilik plakada uyumlu aydınlatma ve 3D efektler sunarak işlev ve biçimi bir arada veriyor. Önceden yerleştirilen plakada ROG logo deseni bulunurken diğeri ise kullanıcıların birlikte gelen çıkartmalarla kendi tasarımlarını yapması için boş geliyor.

Teknik Özellikler

ASUS ROG Wingwall Ekran Kartı Sabitleyicisi

Uyumluluk

– Tüm ATX kasaları destekler

– GPU uzunluğu 18 cm üzeri ve yüksekliği 6,5 cm altı

Yük Kapasitesi

15 kg

RGB Bağlantısı

Aura Sync (3 pimli adreslenebilir RGB aydınlatma)

Boyutlar

Sabitleyici: 330 x 63 x 11 mm

Renkli kutu: 380 x 150 x 60 mm

Ağırlık

Sabitleyici tek başına:    0,248 kg

Ürün ağırlığı (paketle birlikte): 0,612 kg

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu