Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS, GPU Odaklı Optimize Edilmiş Sunucu Serisinde NVIDIA EGX Çözüm Desteğini Duyurdu

Sunucu sistemleri, sunucu anakartları, iş istasyonları ve iş istasyonu anakartlarında lider IT şirketi olan ASUS, yapay zeka çıkarımında gelecek vaat eden segment için NVIDIA EGX çözümünü desteklemek üzere NVIDIA ile yakın ortaklık kurduğunu duyurdu.

ASUS, gerçek zamanlı hesaplama sağlanması için NVIDIA ile uç hesaplama sistemlerine sağlam bir donanım çözümü sunuyor. NVIDIA, NVIDIA EGX çözümü ve NVIDIA T4 GPU’nun piyasaya sürülmesiyle kurumsal müşterilerin uç hesaplamaya giriş engelini ortadan kaldırdı. NVIDIA EGX, işletim sistemlerinde ve uygulamalarda, bir uç hesaplama sistemi oluşturmayı tamamen sıfırdan bir sistem kurmaktan daha kolay hale getirmek için eksiksiz bir çözüm sunar.


En yeni Intel 2. Gen Ölçeklenebilir İşlemci ve NVIDIA T4 GPU desteğiyle, ASUS ESC4000 G4 sunucusu NVIDIA EGX çözümü için ideal bir seçimdir. En önemlisi, ESC4000 G4, farklı müşterilerin ihtiyaçlarına daha fazla esneklik sunmak için mükemmel bir mekanik tasarıma sahiptir. ESC4000 G4, son derece yoğun çıkarımsal hesaplama gücü sunan dört TESLA V100 GPU’yu veya sekiz adede kadar NVIDIA T4 GPU’yu destekler. Daha fazla GPU bilgi işlem performansı, gerçek zamanlı uç bilgi hesaplama işlemlerini daha hızlı ve daha doğru hale getirir. NVIDIA EGX çözümüne sahip ESC4000 G4, ödünsüz performans ve yapay zeka uygulamaları için optimize edilmiş bir deneyim sunar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu