Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS Dual Radeon RX 6600 Ekran Kartı Tanıtıldı!

Dual Radeon RX 6600, en son ASUS teknolojileri ve yeni AMD GPU’su ile orta seviyeye inanılmaz grafik performansı getiriyor.

ASUS Dual Radeon RX 6600 ekran kartı en yeni AMD GPU’dan yararlanarak muhteşem FHD görüntüler sunuyor.


Yüzey alanı geniş soğutma bloğu, sağlam kanatçık dizisinin arasından geçen ısı borularıyla GPU’yu merkezinden soğutuyor.

İki adet Eksen teknolojili fan, havayı alttaki kanatçıklara etkili bir şekilde iletiyor ve her hızda gürültü seviyesini düşük tutuyor.

ASUS, orta seviyeye inanılmaz 1080p oyun deneyimini getiren Dual Radeon RX 6600 ekran kartını tanıttı. AMD Radeon RX 6600 ekran kartı, oyunlara yönelik AMD RDN 2 mimarisinin gücünü daha fazla oyuncuya ulaştırıyor. En yeni DirectX 12 Ultimate teknolojisi, hızlandırılmış ışın izleme, 32 MB yüksek performanslı AMD Infinity Cache, AMD Smart Access Memory  teknolojisi ve diğer gelişmiş özelliklerle AMD Radeon RX 6600 ekran kartı, oyunculara görüntü kalitesi ve performans alanındaki en son yenilikleri sunuyor.

ASUS Dual Radeon RX 6600 Ekran Kartı Özellikleri

ASUS Dual Radeon RX 6600 Ekran Kartı Tanıtıldı!

Açık kaynaklı uzamsal görüntü kalitesi artırma çözümü AMD FidelityFX Super Resolution’a  destek veren ekran kartı, belirli yapımlarda kare hızını artırıp yüksek çözünürlüklü oyun deneyimleri yaşatıyor. Kendi bilgisayarını toplamak isteyen kullanıcıların bu ekran kartlarından en iyi şekilde yararlanmasını isteyen ASUS, Dual Radeon RX 6600 modelini geliştirdi. Bu ekran kartı ASUS’un en yeni teknolojilerini, kendi sistemlerini toplamak isteyenlere hiçbir sorun çıkarmayacak sağlam bir pakette sunuyor.

ASUS Dual Radeon RX 6600 ekran kartı, GPU’yu geniş yüzey alanına sahip soğutma bloğu ve büyük kanatçık bölgesinin içinden geçen üç adet ısı borusuyla soğutuyor. Başarısı kanıtlanmış Eksen teknolojisi tasarımıyla üretilen iki adet fan, alttaki kanatların arasından yoğun hava akışı sağlıyor ve her hızda gürültü seviyesini düşük tutuyor. Sıfır dB modu ise sistem masaüstünde boşta beklerken fanları tamamen durdurarak gürültü seviyesini daha da düşürüyor.

Fanlar ve soğutma bloğu açılı hatlara sahip şık bir dış korumanın altında yer alıyor. Siyah ve gümüş renkli zıt bölümler ve sade grafiklere sahip tam boy alüminyum arka plaka da tasarımı tamamlıyor.

ASUS Dual Radeon RX 6600 Ekran Kartı Tanıtıldı!

Bu şık tasarım sayesinde, ASUS Dual Radeon RX 6600 ekran kartı diğer sistem bileşenlerinin oluşturduğu görüntüyü veya RGB LED aydınlatma sistemlerini bozmuyor. Cilalı paslanmaz çelikten montaj plakası da kartın sisteme hoş bir dokunuş katmasını sağlıyor. 2,5 yuva yer kaplayan tasarım uyumluluk ve soğutma kapasitesi arasında ideal dengeyi kuruyor.

Serin çalışan ve etkileyici bir tasarıma sahip olan ASUS Dual Radeon RX 6600 ekran kartı uzun süre kullanılacak şekilde üretildi. ASUS ekran kartı modellerinin üretiminde kullanılan Auto-Extreme teknolojisi, yüzeye monte bileşenlerin yerini hassaslıkla belirliyor ve lehimlerini temiz bir şekilde yapıyor. Hiçbir insan müdahalesinin olmadığı bu üretim sürecinde yüksek kaliteli sonuçlar elde ediliyor. Fabrikada gerçekleştirilen 144 saatlik onay programı ile ekran kartlarının kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazır olduğundan emin olunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu