Tiktok Takipçi Satın Al

Aston Martin Helikopter Üretmek İçin Airbus ile Anlaştı!

Aston Martin, yüksek performanslı süper arabaları ve lüks grand tourers’ları ile ünlüdür ancak son zamanlarda, otomobil üreticisi farklı araç tiplerini araştırdı. Aston Martin DBX, otomobil üreticisinin ilk SUV’sini temsil ediyor ve otomobil üreticisi yakın zamanda AMB 001 motosikletini tasarlamak için Brough Superior ile birlikte çalıştı. Aston Martin şimdi havacılık endüstrisi ile işbirliği yapıyor. Geçen ayki teaser’ın ardından İngiliz otomobil üreticisi, Airbus Kurumsal Helikopterlerle işbirliği içinde inşa edilen yeni bir helikopter olan ACH130 Aston Martin Edition’ı tanıttı.

Airbus ACH130 helikopterinin bu serisi, şirketin spor arabalarından esinlenen Aston Martin’in dört iç ve dış tasarımından biriyle donatılabilir. Kabin içindeki lüks deri özelliklerine kabartmalı ikonik Aston Martin kanatları da dahil olmak üzere Aston Martin’in imzalı tasarım öğeleri görülebilir.

Stirling Green temalı dış cephe, helikopterin alt kısmında, Blackfall Silver ile kaputların etrafında Jet Black’e dönüşen boyalı bir eğime sahiptir. Xenon Grey, Arizona veya Ultramarine Black dış cepheleri de dahil olmak üzere Aston Martin boya renkleri ile diğer canlılar da mevcuttur.

Üstün Konfor!


İçeride, otomotivden ilham alan kabin, Oxford Tan, Pure Black, Cormorant ve Ivory dahil olmak üzere çeşitli deri seçenekleriyle Pure Black ultra süetle süslenmiştir. Yolcular ayrıca, koltuğun ortasından aşağıya inen ön koltukların arkasındaki Aston Martin DB11’den gelen aksaklığı tanıyabilir. Kapılar ayrıca müşterilere rahat temas noktaları sağlamak için deri ile kaplanmıştır.

Aston Martin Helikopter Üretmek İçin Airbus ile Anlaştı! Her özel sürüm helikopteri, gösterge panelinde ortaklık logolarını, sürüm numarasını ve istenirse sahibinin adını gösteren bir plakaya sahip olacaktır. ACH130 Aston Martin Edition teslimatları 2020 Q1’de başlayacak.

Sizlere Değer!

Reichman şu sözleri de söyledi;

“Kendi otomotiv tasarım ilkelerimiz var, ancak son yıllarda ilkelerimizi mimarlık, motosikletler ve şimdi helikopterler gibi diğer tasarım alanlarına nasıl uygulayacağımızı öğreniyoruz.”  “Tasarım uygulamalarımızın bir helikoptere ilk uygulaması bir dizi ilginç zorluklar doğurdu, ancak bunların üzerinde çalışmaktan zevk aldık.

Aston Martin Helikopter Üretmek İçin Airbus ile Anlaştı!

“Aston Martin ve müşterilerimiz için hayati önem taşıyor ve ACH130 Aston Martin Edition’ın doğal olarak güzel bir makine olduğunu düşünüyoruz. Ekibimiz için harika bir tuval sağladı, bu yüzden şimdi herkesin tepkisini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Airbus Kurumsal Helikopterler Başkanı Frederic Lemos şunları ekledi: “ACH130 Aston Martin Edition, uçağını kişisel olarak pilotluktan memnuniyet duyan ve sahipleri için güçlü bir marka sadakati yaratan uygulamalı sahipler için piyasada en uygun konumda bulunuyor. ürünleri, direksiyonda olmaktan hoşlanan sürücüler için otomobiller ve markayla karşılaştırılabilir bir bağlantıya ilham veriyorlar. Bu nedenle, bu yeni ACH130 Aston Martin Edition’ı geliştirmede bizim için mükemmel bir ortak. ”

Bu gibi konularda daha fazla bilgi edinmek için Otomobil Haberleri kategorisini takip edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu