Tiktok Takipçi Satın Al

Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Ubisoft’un sevilen oyun serilerinden biri olan Assassins’s Creed’in yeni oyunu Valhalla’nın çıkış tarihi Amazon’da ortaya çıktı.

Ubisoft, Assassins’s Creed Valhalla’yı duyurmuştu ancak resmi çıkış tarihini açıklamamıştı. Duyuru görsellerinde ve tanıtım videolarında ise “2020’nin sonu” şeklinde bir ibare dikkat çekiyordu. Bu ibare Amazon’da çıkış tarihinin ortaya çıkması ile kısmen doğrulanmış diyebiliriz.


Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’nın bu yıl PC ve yeni nesil konsollar için çıkacağını doğruladı. Kesin bir çıkış tarihi resmi olarak açıklanmamış olsa da, oyun için bir liste Amazon İtalya da ortaya çıktı. Ubisoft’un açıklamasını doğrular nitelikte.

Reddit kullanıcısı, oyunun Amazon İtalya’daki sayfasında çıkış tarihi olarak 15 Ekim’in yer aldığını tespit etti. Sayfa, muhtemelen daha sonra yaptığı bir güncellemeyle oyunun çıkış tarihini 31 Aralık 2020 şeklinde gösterse de Reddit kullanıcısı tarafından alınan ekran görüntüsünü yukarıdan görebilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, PC ve Stadia için çıkışını gerçekleştirecek. PC ve şu anki konsollar için ekim ayında, yeni nesil konsollar için ise çıktıkları dönemde çıkması oldukça muhtemel. Ayrıca daha önce yine Reddit’te ortaya çıkarılan bir bilgide de oyunun 16 Ekim’de çıkacağı iddia edilmişti.

Assassin's Creed Valhalla Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Assassin's Creed Valhalla Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı Assassin's Creed Valhalla Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı Assassin's Creed Valhalla Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı Assassin's Creed Valhalla Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı Assassin's Creed Valhalla Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı Assassin's Creed Valhalla Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu