Tiktok Takipçi Satın Al

Assassin’s Creed Mirage Kısa Oynanış Videosu İnternete Sızdı

Görünüşe göre Ubisoft‘un yakında çıkacak AC oyunu Assassin’s Creed Mirage için kısa bir oynanış klibi internete sızdırıldı. Bu düşük kaliteli video 3 saniye sürüyor ve Basim’in koştuğunu gösteriyor.

Assassin’s Creed Mirage‘da oyuncular, dokuzuncu yüzyıldan kalma Bağdat’ın hareketli sokaklarında cevaplar ve adalet arayan kurnaz bir sokak hırsızı olan Basim’in hikayesini deneyimleyecekler.


Bu düşük çözünürlüklü bir video olsa da, bir Assassin’s Creed oyununa benziyor. Basim’in koşu animasyonu Eivor’unkine benziyor. Ayrıca, bazı kumaş fiziği görebiliriz. Gerçek bir sızıntı gibi görünüyor.

Sony, önümüzdeki hafta bir PlayStation Showcase düzenleyecek, dolayısıyla bu yeni Assassin’s Creed oyunu için yeni bir oynanış fragmanı görebiliriz. Ve bu olmazsa, Ubisoft’un Summer Game Fest 2023 etkinliğinde yeni bir fragman yayınlayacağını güvenle varsayabiliriz.

Assassin’s Creed Mirage Short Gameplay Leak
by u/tusstaster in assassinscreed

 Assassin’s Creed Mirage’ı en son duyduğumuzdan bu yana 8 ay geçti. Ayrıca, şu ana kadar bildiğimiz kadarıyla Ubisoft, bu AC oyununu 2023’te piyasaya sürmeyi planlıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu