Tiktok Takipçi Satın Al

Japonya’da Geçecek Olan Assassin’s Creed Codename Red 2024 Yılında Çıkış Yapacak

Ubisoft‘un yakında piyasaya sürmeyi planladığı Assassin’s Creed Codename Red oyunu hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı.

LinkedIn’de yapılan bir gönderi, oyunun Japonya’da geçeceğini ve 2024 yılında çıkacağını gösteriyor. Ubisoft, oyun için Japon bir sponsor arıyor. Oyunun içeriği hakkında da bilgiler paylaşıldı. Oyunda iki oynanabilir karakter olacak ve gizliliğe daha fazla odaklanacak.

Assassin’s Creed Codename Red Geliyor


Ayrıca, Assassin’s Creed Codename Red‘in Ubisoft Quebec tarafından geliştirildiği ve Assassin’s Creed serisinin “3. dönem” adını verilen yeni bir aşamaya geçiş yapacağı belirtiliyor. Oyunun yanı sıra Ubisoft, Codename Hex adında başka bir Assassin’s Creed oyununu da yayınlayacak. Her iki oyun da AC Infinity serisinin bir parçası olacak.

Assassin’s Creed Codename Red, Japonya’da geçecek ve gizlilik odaklı bir oyun olacak. İki oynanabilir karakterle birlikte oyunculara yeni deneyimler sunmayı hedefliyor. Ubisoft Quebec tarafından geliştirilen bu oyun, Assassin’s Creed serisinin yeni bir dönemine geçiş yapacak. Ayrıca, Ubisoft’un Codename Hex adında başka bir Assassin’s Creed oyunu üzerinde çalıştığı da belirtiliyor. Her iki oyun da AC Infinity serisinin bir parçası olacak.

Bu gönderi, Assassin’s Creed Codename Red’in 2024 yılında çıkacağını ve Ubisoft’un bu oyun için Japon bir sponsor aradığını doğruluyor. İlerleyen dönemlerde daha fazla detayın ortaya çıkması bekleniyor. Assassin’s Creed Codename Red ve Codename Hex, oyunculara yeni bir Assassin’s Creed deneyimi sunacak ve serinin hayranlarının merakla beklediği oyunlar arasında yer alacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu