Ubisoft, Assassin’s Creed 2'yi Ücretsiz Yaptı! - TeknoDiot.com

Oyunculara Müjde: Ubisoft, Assassin’s Creed 2’yi Ücretsiz Yaptı!


Assassin’s Creed II Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen, Ubisoft tarafından yayımlanan, Assassin’s Creed’in ardılı, açık uçlu aksiyon-macera oyunudur.

Oyun Kuzey Amerika’da 17 Kasım 2009’da, PAL bölgelerinde ise 20 Kasım 2009’da piyasaya çıkmıştır. Ubisoft, dün gece itibariyle oyun meraklılarını heyecanlandıran bir sürpriz yaptı. Normalde 45 TL’ye satılan Assassin’s Creed 2, bugün itibari ile kısa süreliğine ücretsiz oldu. Oyun 17 Nisan tarihine kadar ücretsiz olarak indirilebilecek.

Oyuna sahip olmanız için öncelikle uPlay Launcher’ını bilgisayarınıza yükleyin. Yüklü ise hemen hesabınıza giriş yapın. Sonrasında kurulumu yapın ve şifreniz ile hesabınıza giriş yapın.

Oyunculara Müjde: Ubisoft, Assassin’s Creed 2'yi Ücretsiz Yaptı!

Assassin’s Creed 2 Ücretsiz

Ardından ekrana gelen Assassin’s Creed 2 oyununu buradan sepetinize ekleyin. Son olarak onay ikonuna tıklayın. Oyunu ücretsiz olarak aldıktan sonra oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Öncelikle oyun, Uplay kullanıcılarına özel ücretsiz olmuş durumda. Eğer Uplay kullanıcısı  değilseniz buradan üye olun. Ardından Uplay uygulamasını buradan indirin ve giriş yapın. Mağazadan oyuna erişin, böylece oyun kütüphanenize gelecektir.

Normalde 45 TL fiyat ile karşımıza çıkan oyuna ücretsiz sahip olmak için buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz. ” Get it for free” seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan adımları takip etmeniz yeterli olacak.

Oyunculara Müjde: Ubisoft, Assassin’s Creed 2'yi Ücretsiz Yaptı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu