Aralık Ayında Netflix’te Neler Var?

Netflix Türkiye kataloğuna Aralık ayında yepyeni dizi, film eklenmeye devam ediyor. Aralık ayının öne çıkan yeni yapımlarını sizler için derledik.

https://www.youtube.com/watch?v=G5WUevni23s&feature=youtu.be

 Netflix Orijinal Dizileri

YENİ DİZİ : Atiye (Dram/Gizem)


Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşif, genç bir ressamın (Beren Saat) hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesine yol açacaktır.

Aralık Ayında Netflix'te Neler Var?

YENİ DİZİ: The Witcher (Fantastik)

Mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Witcher Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır.Aralık Ayında Netflix'te Neler Var?

YENİ SEZON YOU: 2. Sezon(Dram/Suç)

Karanlık dizinin 2. sezonunda, Los Angeles’ta gözlerden uzakta, eski sevgilisinden saklanan Joe geçmişiyle barışıp bu kez doğru kadınla yeni bir başlangıç yapabilecek mi?Aralık Ayında Netflix'te Neler Var?

YENİ DİZİ: V Wars (Bilim Kurgu)

Bir doktor, insanları vampire dönüştüren bir hastalık nedeniyle en iyi arkadaşıyla karşı karşıya gelir. Jonathan Maberry ve Alan Robinson’ın çizgi romanından uyarlandı.Aralık Ayında Netflix'te Neler Var?

NETFLIX ORİJİNAL FİLMLERİ

Marriage Story (06/12/2019)

Yıkılan bir evliliğe çarpıcı bir bakış sunan MARRIAGE STORY, Oscar adayı yönetmen Noah Baumbach’ın imzasını taşıyor. Başrolde ise Scarlett Johansson ve Adam Driver var.

Aralık Ayında Netflix'te Neler Var?

6 Underground (13/12/2019)

Dünyanın farklı yerlerinden, yaptıkları işte çok başarılı altı kişi seçilir. Ekip liderinin hedefi kendisini ve ekibini kimsenin hatırlamaması, yaptıklarının ise unutulmamasıdır.Aralık Ayında Netflix'te Neler Var?

The Two Popes (20/12/2019)

İkisi de Oscar’a aday gösterilen yönetmen Fernando Meirelles ve senarist Anthony McCarten imzalı bu film, en dramatik iktidar değişimlerinden birinin öyküsünü aktarıyor.Aralık Ayında Netflix'te Neler Var?

Noel Prensi: Kraliyet Bebeği (05/12/2019)

Noel, Aldovia’ya mükemmel bir hediye getirir: bir kraliyet bebeği. Ama önce Kraliçe Amber, kayıp bir barış anlaşmasını bulup ailesine ve krallığına yardım etmelidir.Aralık Ayında Netflix'te Neler Var?

Pedro’nun İkinci Şansı (24/12/2019)

Efsanevi Meksikalı şarkıcı-oyuncu Pedro Infante, çapkın yanlarını törpüleyip cennete girme hakkı kazanabilmesi için bir taklitçinin bedeninde dünyaya geri gönderilir.Aralık Ayında Netflix'te Neler Var?

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu