AMD

Aquaman 2 Filminin Vizyon Tarihi Netleşti

Warner Bros. , Aralık 2022’de resmi bir Aquaman 2 çıkış tarihi belirledi ve Aquaman filminin ilk filmden dört yıl sonra çıkacağını doğrulamış oldu.

Art arda gelen başarısız filmlerin ardından eleştirilerin odağı haline gelen DC sinematik evreni, Aquaman filmiyle tekrar hayat bulmuştu. Warner Bros, yeni filmin vizyon tarihini de şimdiden belirledi

Jason Momoa, Zack Snyder‘in Batman V Superman: Adalet Şafağı’na 2016 yılında Arthur Curry olarak girmişti, ancak görünüm yüceltilmiş bir kamera hücresinden biraz daha fazlaydı. Ardından Momoa, 2017 yılında Snyder’in Justice League’in rolünü tekrarladı; burada su süper kahramanına yeni bir bakış açısıyla hayran oldu. Fakat James Wan’ın Aquaman’ı 2018’in sonlarında tiyatrolara vurana kadar hayranları Momoa’nın süper kahraman versiyonunu görmeye başladı.

[sp-related style=”light” id=”38065″]

Aquaman 2 Filminin Vizyon Tarihi Netleşti

Aquaman dünyadaki gişede 1 milyar dolar kazandı ve bu süreçte diğer tüm DC film gişe sayılarını alt üst etmiş oldu. Sonuç olarak, Warner Bros.’un halihazırda Aquaman 2’yi geliştirdiği , Momoa’nın Arthur Curry olarak geri döneceği bildirildiğinde sürpriz olmadı. Wan henüz yönlendirmek için imza atmadı, ancak devam filminin şimdi bir yayın tarihi var. The Hollywood Reporter tarafından yapılan göre yeni filmin vizyon tarihi bile şimdiden belli oldu. Buna göre Aquaman 2, 16 Aralık 2022 tarihinde sinemaseverlerle buluşacak.

Warner Bros, ayrıca Aquaman evreninde geçen bir spin-off filmi için de hazırlıklara başlamıştı. The Trench isimli yapım söylenenlere göre bir korku filmi olacak. Aquaman dünyasındaki vahşi Trench yaratıklarını konu alacak olan The Trench’in oyuncu kadrosu veya yönetmeni şu an için belli değil.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!