Tiktok Takipçi Satın Al

Aquaman 2 Filmine Dair Detaylar

Warner Bros. , Aralık 2022’de resmi bir Aquaman 2 çıkış tarihi belirledi ve Aquaman filminin ilk filmden dört yıl sonra çıkacağını doğrulamış oldu.

Art arda gelen başarısız filmlerin ardından eleştirilerin odağı haline gelen DC sinematik evreni, Aquaman filmiyle tekrar hayat bulmuştu. Warner Bros, yeni filmin vizyon tarihini de şimdiden belirledi


Jason Momoa, Zack Snyder‘in Batman V Superman: Adalet Şafağı’na 2016 yılında Arthur Curry olarak girmişti, ancak görünüm yüceltilmiş bir kamera hücresinden biraz daha fazlaydı. Ardından Momoa, 2017 yılında Snyder’in Justice League’in rolünü tekrarladı; burada su süper kahramanına yeni bir bakış açısıyla hayran oldu. Fakat James Wan’ın Aquaman’ı 2018’in sonlarında tiyatrolara vurana kadar hayranları Momoa’nın süper kahraman versiyonunu görmeye başladı.

[sp-related style=”light” id=”38065″]

Aquaman 2 Filmine Dair Detaylar

Aquaman dünyadaki gişede 1 milyar dolar kazandı ve bu süreçte diğer tüm DC film gişe sayılarını alt üst etmiş oldu. Sonuç olarak, Warner Bros.’un halihazırda Aquaman 2’yi geliştirdiği , Momoa’nın Arthur Curry olarak geri döneceği bildirildiğinde sürpriz olmadı. Wan henüz yönlendirmek için imza atmadı, ancak devam filminin şimdi bir yayın tarihi var. The Hollywood Reporter tarafından yapılan göre yeni filmin vizyon tarihi bile şimdiden belli oldu. Buna göre Aquaman 2, 16 Aralık 2022 tarihinde sinemaseverlerle buluşacak.

Warner Bros, ayrıca Aquaman evreninde geçen bir spin-off filmi için de hazırlıklara başlamıştı. The Trench isimli yapım söylenenlere göre bir korku filmi olacak. Aquaman dünyasındaki vahşi Trench yaratıklarını konu alacak olan The Trench’in oyuncu kadrosu veya yönetmeni şu an için belli değil.

Aquaman ne anlatıyor?

Aquaman ve Aquaman 2 yarı insan yarı Atlantisli Arthur Curry’nin Atlantis’i savunmak için verdiği mücadeleyi ve gerçek kimliğini keşfetme çabasını konu alıyor. Macera, fantastik ve aksiyon dolu bu hikayede, Arthur, doğuştan gelen kraliyet sıfatına layık olmak için amansız bir mücadele veriyor. Film, 3 boyutlu ve IMAX özellikleriyle izleyicilere heyecanlı bir deneyim sunuyor.

Aquaman DC mi Marvel mi?

Aquaman, Atlantis’ten gelen bir DC Comics karakteridir. Dayanıklı bir vücuda sahiptir ve su altı yaşamına uyum sağlayabilir. Ayrıca su altı canlılarıyla iletişim kurma ve onları kontrol etme yeteneğine sahiptir. Sarışın olduğu için Atlantis’te dışlanmıştır.

Aquaman Poseidon mu?

Atlantis’in batışından sonra gerçekleşen olaylardan bahsetmektedir. Aquaman’in Poseidon’un soyundan geldiği ve Lori Lemaris’in bir Triton olduğu belirtilmektedir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu