Tiktok Takipçi Satın Al

Apple’ın Yeni Ekran Denemesi!

Apple, 2020’de iPhone’da değiştirilebilir bir 60Hz / 120Hz yenileme hızı ekranı düşünüyor bu konuyu Samsung ve LG ile tartışıyor.

Apple, iPad Pro modellerinde zaten değişken yenileme teknolojisi kullanıyor, ancak yine de OLED yerine LCD panel kullanmakta. Yeni bir OLED iPhone türüne getirmek, akıllı telefonun performans çubuğunu daha da yükseltecektir. Apple, iPad Pro’ya özel teknolojiyi “ProMotion” altında pazarlar ve göstergeyi akışkan kaydırma, daha fazla tepki ve daha yumuşak hareket için içeriğin hareketine dinamik olarak ayarlamasını sağlar. Tüm bunları anında yaparak, bu da pil ömrünü koruduğunun anlamına gelmektedir.


Apple'ın Yeni Ekran Denemesi!

Apple’ın uyarlanabilir ProMotion IAP’leri ayrıca Apple Pencil gecikmesini de azaltıyor ve güvenilir Apple analisti Ming-Chi Kuo, Apple Pencil desteğinin gelecekteki bir iPhone için bir olasılık olduğunu söyledi. Önceki söylentiler, Apple’ın 2020’de tamamen OLED iPhone serisine geçişini 5.4 inç, 6.1 inç ve 6.7 inç olarak tamamlanması bekleniyor. Ancak 2020 gelmeden önce, Apple’ın bu Eylül ayında, iki üst uç 5.8 inç ve 6.5 inç OLED modelleri ve bir alt uç 6.1 inç LCD modeli de dahil olmak üzere yeni üçlü iPhone’u piyasaya sürmesi de bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu