Apple'ın Yeni Ekran Denemesi! TeknoDiot.com

Apple’ın Yeni Ekran Denemesi!

Abone Ol 

Apple, 2020’de iPhone’da değiştirilebilir bir 60Hz / 120Hz yenileme hızı ekranı düşünüyor bu konuyu Samsung ve LG ile tartışıyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Apple, iPad Pro modellerinde zaten değişken yenileme teknolojisi kullanıyor, ancak yine de OLED yerine LCD panel kullanmakta. Yeni bir OLED iPhone türüne getirmek, akıllı telefonun performans çubuğunu daha da yükseltecektir. Apple, iPad Pro’ya özel teknolojiyi “ProMotion” altında pazarlar ve göstergeyi akışkan kaydırma, daha fazla tepki ve daha yumuşak hareket için içeriğin hareketine dinamik olarak ayarlamasını sağlar. Tüm bunları anında yaparak, bu da pil ömrünü koruduğunun anlamına gelmektedir.

Apple'ın Yeni Ekran Denemesi!

Apple’ın uyarlanabilir ProMotion IAP’leri ayrıca Apple Pencil gecikmesini de azaltıyor ve güvenilir Apple analisti Ming-Chi Kuo, Apple Pencil desteğinin gelecekteki bir iPhone için bir olasılık olduğunu söyledi. Önceki söylentiler, Apple’ın 2020’de tamamen OLED iPhone serisine geçişini 5.4 inç, 6.1 inç ve 6.7 inç olarak tamamlanması bekleniyor. Ancak 2020 gelmeden önce, Apple’ın bu Eylül ayında, iki üst uç 5.8 inç ve 6.5 inç OLED modelleri ve bir alt uç 6.1 inç LCD modeli de dahil olmak üzere yeni üçlü iPhone’u piyasaya sürmesi de bekleniyor.

Göz atın:   İşte iPhone 8'de Uygulamalar Böyle Gözükecek!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!