Tiktok Takipçi Satın Al

Apple’da İş Alımları Bundan Sonra Daha Renkli ve Hareketli!

Apple bugün, Apple işleri web sitesini elden geçirdi ve çalışanları daha iyi işe almak için yeni bir görünüm ve yeni bir video getirdi.

Sitedeki güncellenen video, Apple’ın Ekim 2018’de Mac merkezli etkinliği için ilk kez oluşturduğu farklı Apple logo tasarımlarını içeriyor.


Site, her yeniden yüklendiğinde farklı Apple logo tasarımlarını görüntüler ve videoda ayrıca tasarımlar üzerinde konuşulan bir işe alım mesajı içeren animasyonlu logo tasarımları içermektedir.

Apple'da İş Alımları Bundan Sonra Daha Renkli ve Hareketli!

Konvansiyona yabancı olan, kurallara aykırı olan ve her yeni keşifle yeniden doğanlar. Hayallere, gece hayallerine, vizyonlarına ve seraplara açık olanlar. Çimen alanda milyonlarca yeşil tonunu kim görebilir? Günleri gerçeklerle çözülemeyen gizemlerle dolu. Düşündüğünüzden daha güçlüsünüz, hoş geldiniz. Paragrafı ile karşılanmaktasınız.
Daha önce olduğu gibi, işe alım sitesinde farklı Apple ekiplerini, öğrenciler için fırsatları, Apple’ın felsefesini ve perakende satış noktalarındaki işleri özetleyen bölümler ve Apple’ın mağazaları işlettiği tüm konumlara genel bir bakış ve bir profil oluşturma bölümü bulunur.

Apple’ın yeni site tasarımı şu anda çalışıyor ve kontrol etmek isteyen herkes buraya tıklayarak sayfaya ulaşabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu